Dragon Age

Cuda Thedas

Konkurs 2 - Graficzny

Dodano: 17 marca 2014 16:24 | autor: Severan

Konkurs 2 - Graficzny

Wymyśl nowego potwora, który mógłby pojawić się w Dragon Age: Inkwizycja

Nagrody:

Miejsce I

Brelok Mass Effect ufundowany przez Gamedot oraz karty wiedźmińskie ufundowane przez Piatnik

Brelok Mass Effect karty wiedźmińskie

Miejsce II

Gra Mass Effect Trylogia ufundowana przez sklep Origin prowadzony przez EA Polska

Mass Effect Trylogia

Miejsce III

Planszowa gra NIE BLEFUJ! ufundowana przez Foxgames

NIE BLEFUJ!

Informacje o sponsorach:

Gamedot to jednocześnie portal informacyjny przygotowany dla wszystkich pasjonatów gier video oraz sieć sklepów, gdzie takie gry i gadżety z nich możecie kupić. Portal Gamedot.pl łączy w sobie działy będące doskonałym źródłem informacji dla każdego miłośnika gier, poczynając od najświeższych wiadomości, recenzji, felietonów poprzez relacje z imprez i turniejów e-sportowych, na dziale sprzętu gamingowego kończąc. Sklep Gamedot ma być miejscem docelowym dla wszystkich miłośników gier konsolowych i pecetowych. W ofercie sklepu znajdziecie gry na najpopularniejsze platformy PS3, Xbox 360,PS4, PS2, PC

Gamedot

Piatnik to firma z ponad 180 letnią tradycją, która od 1824 roku zamuje się produkcją kart do gry. Początkowo były one malowane ręcznie, co dawało im niezwykłą unikalność. Teraz karty Piatnika są najbardziej znanymi produktami tego typu na świecie. Oprócz produkcji kart, w ostatnich latach Piatnik zajmuje się również wydawaniem gier planszowych oraz puzzli.

Piatnik

Origin to cyfrowy sklep prowadzony przez największego wydawcę gier na świecie - firmę Electronic Arts Polska. W ofercie sklepu znajdziecie całe mnóstwo świetnych gier, nie tylko z oferty EA, ale również i innych światowych wydawców. Wszystko po niezwykle okazyjnych cenach.

Origin

Foxgames to wydawnictwo należące do Grupy Wydawniczej Foksal. W ostatnim czasie Foxgames wydało wiele świetnych gier planszowych, które z pewnością mogą Was zainteresować: Asy Przestworzy, Hobbit: Wyprawa po skarb, Budowa Zamku oraz Nie Blefuj! to tylko kilka z nich. Po więcej świetnych tytułów odsyłamy na stronę wydawnictwa.

Foxgames

Cuda Thedas