Dragon Age

Cuda Thedas

Bohater

Dodano: 10 lipca 2010 14:08 | autor: Maura

Hawke

Twórcy z BioWare w drugiej części Dragon Age szykują dla nas parę innowacji w kwestii głównego bohatera. Człowiek, bo jego poczynaniami od początku będzie kierował gracz, będzie posiadał imię-pseudonim, którym będą się zwracać do niego bohaterowie niezależni.

W przeciwieństwie do Dragon Age: Początek, gdzie postać tępo gapiła się w ziemię zamiast reagować na zmiany, bohater w dwójce będzie miał podłożony głos. Pełna dowolność będzie panowała w doborze wyglądu naszej postaci. Ponownie otrzymamy mnóstwo opcji do personalizacji bohatera, z wyborem płci włącznie.

Domyślnym imieniem dla mężczyzny będzie Garrett, a dla kobiety Marian

Nazywasz się Hawke. Jesteś nędzarzem, uchodźcą z Fereldenu. Gdy Lothering, wioskę, z której pochodzisz, opanowują Mroczne Pomioty, zamiast zostać i walczyć, uciekasz przed plagą na północ do Wolnych Marchii. Tam zostajesz Czempionem Kirkwall. Twoja przygoda trwać będzie dziesięć lat, w ciągu których twoje czyny, decyzje, związki i żale wpłyną na historię. Wszystko to przysłuży się do uzyskania odpowiedzi na pytanie - Kto jest Czempionem Kirkwall?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież