Dragon Age

Cuda Thedas

DLC do Dragon Age 2

Dodano: 13 stycznia 2011 13:35 | autor: Severan

Książę na wygnaniu

Książę na Wygnaniu

Zaprzysiężony do kapłaństwa jako chłopiec, szlachetny łucznik Sebastian Vael jest ponownie wciągnięty w gniazdo żmij książęcej polityki w momencie, gdy jego rodzina zostaje brutalnie zamordowana, pozostawiając go jako jedynego dziedzica. Pomóż Sebastianowi pomścić śmierć rodziny i odzyskać honor lub też skieruj jego zemstę na twoich wrogów w Kirkwall.

CECHY:

 • Zagraj w kilka nowych misji, podczas których pomścisz zamordowaną rodzinę Sebastiana.
 • Dodaj Sebastiana Vaela, morderczego łucznika do drużyny oraz skieruj jego gniew na swoich wrogów.
 • Zdobądź nowe przedmioty, które pomogą ci w dojściu do władzy.

SZCZEGÓŁY:

 • Data wydania: 8 marca 2011
 • Cena: PSN 6,99$|PC/Mac: 560 Punktów BW|Xbox360: 560 punktów MS
 • Dodatek ten dostępny jest również w zestawie z Dragon Age II: Bioware Sygnature Edition

SCREENY:

Książę na wygnaniu1 Książę na wygnaniu2 Książę na wygnaniu3

Książę na wygnaniu4 Książę na wygnaniu5 Książę na wygnaniu6


Jak dostać: Dostępny za darmo po zamówieniu BioWare Signature Edition lub za 560 punktów BioWare

Pakiet Przedmiotów dla Łotrzyków

Pakiet Przedmiotów dla Łotrzyków

Tutaj zebrane są okryte legendami przedmioty najbezczelniejszych łajdaków, którzy kiedykolwiek kroczyli po świecie Dragon Age. Dołącz do szeregów słynnych kłamców, zawadiaków i skrytobójców, albo po prostu naciesz się faktem, że może i byli nieźli, ale teraz ich graty są twoje.

Ten pakiet zawiera nowe zbroje, broń i akcesoria dla twojego łotrzyka oraz członków drużyny kroczących tą ścieżką.

Cena: 240 Punktów BW | 240 Punktów MS | $2.99 PSN

Pakiet Przedmiotów dla Wojowników

Pakiet Przedmiotów dla Wojowników

Pierwszy właściciel tej bezcennej kolekcji został brutalnie zamordowany. Jego dobytek został skradziony, a każdego, kto ośmielił się go przejąć, spotkał krwawy zgon. Każdy z tych przedmiotów byłby królewskim darem dla wojownika, ale czy ośmielisz się ściągnąć na siebie gniew zamordowanego rycerza?

Ten pakiet zawiera zbiór pancerzy, broni i akcesoriów dla twojego wojownika i kompanów z drużyny kroczących tą samą ścieżką.

Cena: 240 Punktów BW | 240 Punktów MS | $2.99 PSN

Pakiet Przedmiotów dla Magów

Pakiet Przedmiotów dla Magów

Pamiątki Malcolma i Leandry Hawke przeszły teraz w ręce ich dzieci. Kontynuuj tę historię i napisz kolejny rozdział rodowej sagi.

Ten pakiet zawiera relikwie o niewyobrażalnej mocy, z których może korzystać twój mag lub magicznie uzdolnieni towarzysze.

Cena: 240 Punktów BW | 240 Punktów MS | $2.99 PSN

Pakiet przedmiotów dla wszystkich klas

Pakiet przedmiotów dla wszystkich klas

UWAGA: TEN OGÓLNOKLASOWY PAKIET ZAWIERA W SOBIE PAKIET PRZEDMIOTÓW DLA MAGA, PAKIET PRZEDMIOTÓW DLA ŁOTRZYKA ORAZ PAKIET PRZEDMIOTÓW DLA WOJOWNIKA, Z KTÓRYCH KAŻDY JEST TAKŻE DOSTĘPNY OSOBNO.

Pełna kolekcja broni, pancerzy oraz akcesoriów dla Ciebie oraz Twoich towarzyszy.

Cena: 400 Punktów BW | 400 Punktów MS | $4.99 PSN

Pakiet Przedmiotów dla Łotrzyków II

Pakiet Przedmiotów dla Łotrzyków II

Loghain, nim został generałem, był niesławnym bandytą. Duncan, zanim wstąpił do Szarych Strażników, nie był o wiele lepszy. Teraz ich potężne relikwie mogą należeć do ciebie!

Ten pakiet przedmiotów zawiera nowe zbroje, broń i akcesoria dla będącej na bakier z prawem postaci i łotrzyków z twojej drużyny.

Cena: 240 Punktów BW | 240 Punktów MS | $2.99 PSN

Pakiet Przedmiotów dla Wojowników II

Pakiet Przedmiotów dla Wojowników II

Barbarzyńców Fereldenu można spotkać we wszystkich krainach między Górami Mroźnego Grzbietu i mrocznymi mokradłami Głuszy Korcari. Odpierali najazdy imperiów, prowadzili święte wojny i kładli kres Plagom. Wewnątrz znajdziesz najpotężniejszą broń i pancerze nieugiętych barbarzyńskich bohaterów.

Ten pakiet przedmiotów zawiera nowe zbroje, broń i akcesoria dla postaci wiodącej żołnierskie życie oraz dla wojowników z twojej drużyny.

Cena: 240 Punktów BW | 240 Punktów MS | $2.99 PSN

Pakiet Przedmiotów dla Magów II

Pakiet Przedmiotów dla Magów II

Gdy opowiada się historie o największych magach wszechczasów, zawsze pojawia się jedno imię — Aldenon Mądry. Tylko ci, którzy są godni jego spuścizny, otrzymują jego mistyczne artefakty. Teraz przyszła kolej na ciebie.

Ten pakiet przedmiotów zawiera nowe zbroje, broń i akcesoria dla magicznie uzdolnionej postaci i magów z twojej drużyny.

Cena: 240 Punktów BW | 240 Punktów MS | $2.99 PSN

Pakiet przedmiotów dla wszystkich klas II

Pakiet przedmiotów dla wszystkich klas II

UWAGA: TEN PAKIET PRZEDMIOTÓW DLA WSZYSTKICH KLAS ZAWIERA SKŁADNIKI PAKIETU MAGA II, PAKIETU ŁOTRZYKA II ORAZ PAKIETU WOJOWNIKA II. KAŻDY Z NICH MOŻNA RÓWNIEŻ NABYĆ OSOBNO.

Nie musisz wybierać! Ten pakiet zawiera zbiór pancerzy, broni i akcesoriów dla twojej postaci i towarzyszy z drużyny, niezależnie od tego, jaką parają się profesją.

Cena: 400 Punktów BW | 400 Punktów MS | $4.99 PSN

Dziedzictwo

Dziedzictwo

Pewien przestępczy kartel poluje na "krew Hawke'a". Aby położyć kres ich atakom, musisz opuścić Kirkwall i udać się do prastarego więzienia zbudowanego przez Szarych Strażników. W trakcie wyprawy poznasz niewygodną prawdę o pochodzeniu rodu Hawke stawiając czoła demonom z przeszłości.

Zawiera:

 • Wiele godzin przygód na zupełnie nowych terenach.
 • Nowych wrogów takich jak genloki, bronto i niesamowitą walkę z bossem.
 • Potężną broń dla każdej z klas, którą możesz ulepszać na wybrany sposób.

Cena: 800 Punktów BW | 800 Punktów MS | $9.99 PSN

Czarne Emporium

Czarne EmporiumGłęboko pod Kirkwall znajdziesz sklep, pełen unikalnych przedmiotów. Niektóre na sprzedaż, niektóre darmowe. Niektóre zwyczajne, inne zaś niezwykłe i tajemnicze. Jeden artefakt może nawet odmienić ciało, twarz, włosy, oczy – dosłownie wszystko! Dostaniesz od nas także swojego własnego mabari – bojowego ogara, który będzie Ci najwierniejszym druhem podczas bitwy i w czasie pokoju. Odwiedź Czarne Emporium już dziś i bądź pewien, że wszyscy podróżni i poszukiwacze przygód będą Ci zazdrościć. Czekamy na Ciebie!

Cechy:

 • Sklep z magicznymi przedmiotami, jednymi z najlepszych, jakie znajdziesz w Dragon Age II. Odwiedzaj go regularnie – im większe postępy poczynisz w grze, tym potężniejsze przedmioty czekać będą na Ciebie w Czarnym Emporium.
 • Wierny bojowy ogar mabari, którego będziesz mógł przyzwać w czasie walki.
 • "Zwierciadło przemiany" – spójrz na nie i zmodyfikuj wygląd swojego bohatera jednym przyciskiem.
 • Potężne i unikalne receptury.
 • Zbadaj Czarne Emporium. Odkryj jego sekrety i posiądź tajemną wiedzę. Nie zapomnij porozmawiać z jego właścicielem. Będzie to naprawdę niezapomniane przeżycie…

Jak dostać: Dostępny przy zamówieniu pre-orderu do Dragon Age 2

Ostrze Pustki

Miecz FadeshearDusza tego miecza jest stara. Tak stara, jak pierwsi kowale, którzy szukali sposobu na rozprawienie się z koszmarami innego świata. Miecz ten walczył z demonami w niezliczonych walkach. Czasami był trzymany wysoko w górze, świętując zwycięstwo. Czasami leżał złamany obok umierającego właściciela. Po każdej porażce był zabierany, przekuwany i wzmacniany. Fadeshear przeszedł już przez wiele rąk. Teraz twoja kolej na rozprawienie się z demonami, które odważyły się przejść z Pustki przez Zasłonę do twojego świata.

Cechy:

 • Jego moc rośnie razem z kolejnymi poziomami postaci
 • Dodaje obrażenia przeciwko demonom i nieumarłym

Jak dostać: Dostępny przy zamówieniu pre-orderu do Dragon Age 2

Lew z Orlais

Lew z OrlaisW najcięższym okresie Letniej Wojny wrzało w całym Orlais. Podczas wojny pojawiali się pretendenci do imperialnego tronu - większość dawno już zapomniana, będąca zaledwie przypisami w rodowych kronikach. Wszyscy jednak pamiętają młodego, szarmanckiego lorda Emile Deveraux, "Złotego Księcia". Pomimo przewagi liczebnej wroga, miał nieprzerwany ciąg zwycięstw, który swój finał miał w siódmej bitwie róż. Trzymając właśnie tę tarczę, przebił się przez straż przednią swojego wuja, by ostatecznie zwyciężyć. Nigdy nie zaznał smaku porażki, a jego końcem okazała się być zemsta zazdrosnego kochanka, który zabił go w środku nocy.

Cechy:

 • 2 miejsca na runy
 • Dodaje punkty życia
 • Dodaje % zdobytego doświadczenia

Jak dostać: Dostępny przy zamówieniu pre-ordera do Dragon Age 2

Amulet Popiołów

Amulet PopiołówZniszczony kawałek zwęglonego drewna, wpisany w ramkę z na wpół stopionego złota, którego prawdziwą moc ujawnić może jedynie ogień. W migoczących płomieniach złoto przybiera swój dawny kształt, natomiast drewno brązowieje i ukazuje swe ziarna. Zwiększa wytrzymałość na ogień i siłę ataków zadawanych przez ogień i szybkość regeneracji zdrowia.

Jak dostać: Dostępny przy zamówieniu pre-ordera do Dragon Age 2 w sklepie gram.pl

 

Żelaza

OkowyPoprawia odporność na działanie żywiołów, zwiększają żywotność oraz kondycję. Tych zabezpieczających uprzęży górniczych, wykonanych z czarnej stali wytapianej w niesławnych hutach Kirkwall, używano już w czasach tevinterskiego panowania w Mieście Kajdan.

Jak dostać: Dostępny przy zamówieniu pre-ordera do Dragon Age 2 na eastore.pl

Kostur Parlathanu

Laska ParthalanaMagia była od zawsze mocno związana z rodem Hawke'ów. Opowieści przekazywane z pokolenia na pokolenie mówiły o przodku zwanym Parthalan - magu, który za panowania Króla Calenhada przyczynił się do zjednoczenia Fereldenu. Ostatecznie Parthalan stał się tylko legendą, uciekając przed prześladowaniami Zakonu, ale jego spuścizna pozostała w rękach jego rodziny - wraz z nadzieją, że kiedyś magowie osiągną wolność, którą Calenhad tak pragnął zwrócić wszystkim ludziom.

Jak dostać: Należało zapisać się do newslettera na oficjalnej stronie BioWare do końca 2010r.

Zrozumienie

HindsightJest więcej słynnych mieczy niż mógłbyś policzyć, ilości hełmów są nie do oszacowania, są napierśniki, sztylety a nawet zaklęte obuwie, których nazwy od razu przychodzą na myśl. Są historie o pierścieniach, o rękawicach i torbach potrafiących przywoływać ognisko. Ale pasy? Jest tylko kilka znanych pasów.

To właśnie tutaj krasnolud Thaulid Hammerspur postanowił wbić flagę odkrywcy - między portkami, a tuniką.

Oczywiście jako rzemieślnik w Orzammarze posiadał on wiedzę i dostęp do sekretów tamtejszych kuźni. Znał przedmioty takie jak Drunkard's Cinch i Pouchpaw. Nie miały one w sobie jednak żadnego spadku, żadnej poezji. Były tylko pomniejszymi produktami sztuczek różnych szarlatanów. Thaulid chciał, żeby klamra jego pasa świeciła z jakiegoś powodu. Ale jakiego? Krasnolud pracował nad wyglądem pasa od czasu do czasu, czekając na zastrzyk inspiracji. Tym samym musiał utrzymać portki nad kolanami, więc po prostu go zakładał.

Było tak do czasu, kiedy po pewnej pamiętnej nocy w Tawernie Tapstera Thaulid wpadł do własnej kuźni. Kiedy znaleziono jego prochy, wśród nich był - jakimś cudem zachowany - pas.

Hindsight jest pasem o dziwnym, wolnym intelekcie. Daje on nowym właścicielom odporność na powód śmierci ich poprzedników. Nikt nie wie jakim cudem udało się to osiągnąć Thaulid'owi i pewnie nikomu nie uda się to zapytać. Przy świetle można zobaczyć jak skóra pasa pokrywa się przerażającym napisem z lyrium:
"Thaulid Hammerspur – ogień.
Gorgut the Wizened – trucizna.
Vil Arak – dźgnięty sztyletem 43 razy.
Haliath Baronet – wiedźmy.

Trwało to przez wiele, wiele lat, do czasu aż trafił w twoje posiadanie. Tymczasowe posiadanie.

Jak dostać: Wystarczy kliknąć tutaj i zalogować się na swoje konto BioWare Social.

Potęga Evry

Potęga EvryGdy Evra zyskał rozgłos, pokonując Siostry Krwi z Vehnstel, miał na sobie swój pierścień. Chociaż duży rozmiar solidnego złotego pierścienia przyciąga uwagę innych, to Evra używał go do bardziej praktycznych celów - do uderzania demonów w twarz, czasami powalając jednym ciosem.

Jak dostać: Przedmiot do odblokowania w grze Dragon Age: Legends

Zdobyczny Pas Evry

Evra's Trophy BeltTen przerażający pas wypełniony jest ogromnymi zębami, wyszczerbionymi ostrzami, skrawkami skór i fragmentami pancerzy. Mówi się, że każda część pasa to trofeum, zebrane przez Evrę podczas jego licznych przygód historycznych.

Jak dostać: Przedmiot do odblokowania w grze Dragon Age: Legends

Aura pewności

Air of ConfidencePo tym jak Evra zapobiegł katastrofie w Kręgu Markham, otrzymał ten pierścień od Pierwszego Zaklinacza. Chociaż nie jest on tak atrakcyjny, jak inne pierścienie, to plotki głoszą, że Evra zawsze miał go na palcu, nawet podczas snu. Prawdziwe magiczne właściwości tej błyskotki są tematem spekulacji wielu magistreli.

Jak dostać: Przedmiot do odblokowania w grze Dragon Age: Legends

Herb rodu Ivo

Ivo Family CrestZ biegiem czasu naszyjnik Domu Ivo został bardziej ozdobiony, niż pierwowzór wykonany przez Patrona Ivo. Ten starożytny złoty amulet zawiera oryginalną pieczęć. Chociaż grawery są dość proste, ostre linie wydają się w pewien sposób bardzo interesujące.

Jak dostać: Przedmiot do odblokowania w grze Dragon Age: Legends

Błękitny Płomień Dury

Dura's Blue FlameTen wyblakły srebrny amulet przez wiele lat trafiał z rąk do rąk kolejnych właścicieli. Granatowy szafir prawie błyszczy w świetle. Chociaż czas zniszczył jego finezyjne symbole, amulet wciąż posiada swój majestat.

Jak dostać: Przedmiot do odblokowania w grze Dragon Age: Legends

Zbroja Sir Isaaca

Zbroja Sir Isaaca

Opowieść o Ser Issacu to ulubiona historia bardów opowiadana najczęściej we wczesnych godzinach nocnych. W rozmokłych tawernach Thedas ta mrożąca krew w żyłach opowieść niesamowicie urzeka wszystkich słuchaczy i doprowadza do zawału wszystkie osoby o słabych nerwach.
Właściwości:

 1. Buty Ser Isaaca
  • wzmacnia pancerz
  • wymaga dużej zręczności i sprytu
 2. Pancerz Ser Isaaca
  • ciężka zbroja
  • zawiera sloty na runy
  • wzmacnia pancerz
  • wymaga dużej zręczności i sprytu
 3. Rękawice Ser Isaaca
  • wzmacnia pancerz
  • wymaga dużej zręczności i sprytu
 4. Hełm Ser Isaaca
  • zawiera sloty na runy
  • wzmacnia pancerz
  • dodaje premię do obrażeń krytycznych
  • wymaga dużej zręczności i sprytu

Zbroja Ser Isaaca Zbroja Ser Isaaca2


Jak dostać: Kod do odblokowania tego przedmiotu znajduje się w pudeku z grą Dead Space 2

Odległe Urwiska Kirkwall

Odległe klify KirkwallPióra uchodźczyni z Fereldendu, traktujący o jej marzeniu rozpoczęcia nowego życia w Kirkwall. Po zapoznaniu się z tą pozycją, czytelnicy z pewnością zostaną wzbogaceni… Nie tylko intelektualnie. (Dodatkowe pieniądze po przeczytaniu)

Jak dostać: Wykonanie zadań od BioWare.

Lament Lothering

Lament z LotheringPióra uchodźczyni z Fereldendu. Powieść zawiera wspomnienia o tym wszystkim, co autorka zmuszona była zostawić za sobą, podczas ucieczki przed Plagą. Czytelnicy z pewnością docenią jej doświadczenie. (Dodatkowe XP po przeczytaniu.)

Jak dostać: Wykonanie zadań od BioWare.

O Rzeczach Ocalonych

O Rzeczach OcalonychZbiór poezji, napisany przez fereldeńską uchodźczynię, podczas jej ucieczki przed Plagą. Autorka opisuje w nim walkę o zachowanie swojej przeszłości i przywiązanie do kilku fizycznych pamiątek, które przyniosła ze sobą do nieznanych krain. Czytelnicy z pewnością docenią tę książkę.

Jak dostać: Wykonanie zadań od BioWare.

Pierścień Szeptów

Pierścień SzeptówPosłuchaj. Słyszysz to? Cichy szmer, prawie niesłyszalny. Nie? Niektórzy to słyszą, inni nie - a bynajmniej nie od razu. Ale w końcu słyszy go każdy. Dochodzi on z tego pierścienia. "Stary jak stworzenie", powiedział tak Dalijczyk, od którego go kupiłem. Możesz ujrzeć na nim ledwie widoczne symbole Kręgu. Kiedy usłyszałem ten dźwięk po raz pierwszy, chwyciłem swój miecz i krzyknąłem "Intruz!" Ale nikogo nie było. Tylko pierścień. Po całym tym zajściu przeprowadziłem śledztwo. Okazało się, że pierścień ten jest wytworem jakiegoś potężnego Formari. Jeden z uczonych stwierdził, że jeśli jesteś w stanie zrozumieć te szepty, to możesz się nauczyć... czegoś. Ktoś kiedyś odebrał mu pierścień, a on prosił, aby mu go wrócono. Twierdził, że już prawie go słyszy, prawie rozumie. Jedno jest pewne: jest w tym pierścieniu coś więcej, niż widać na pierwszy rzut oka.

- Ostatnie zarchiwizowane słowa Arla Theo Renly'ego przed popełnieniem samobójstwa w Południowym Foxlington

Brzytwa Haydera

Brzytwa HayderaZniszczone tunele Głębokich Ścieżek majaczą w wyobraźni mieszkańców powierzchni w Kirkwall. Opowieści obfitują w bogactwa i starożytne relikwie ale tylko garstka z tych, którzy ośmielili się zapuścić na Ścieżki, faktycznie z nich wróciła. A wśród nich jeszcze mniej gotowych jest o tym opowiedzieć.

 

 • Wielki miecz; Obrażenia: 18, ficzyczne (30 na sek)
 • miejsce na runę
 • +24 do żywotności
 • +24 do many/wytrzymałości
 • 5% szansa na odrzucenie

Jak dostać: Ukończ demo Dragon Age 2

Buty Mroźnych Pustkowi

Buty Mroźnych PustkowiMieszkańcy lodu natknęli sie na te dawno zapomniane buty podczas przedzierania się przez zamarznięte góry. Większość odpadków i przedmiotów z którymi się spotkali była zamknięta w lodowym grobowcu, ale buty zostały znalezione w środku lodowej kawerny, która uformowała się wokół odpornego na zimno obuwia.

Jak dostać: Wykonanie zadań od BioWare.

Zbroja Krwawego Smoka

Zbroja Krwawego SmokaZlecona przez niesławnego łowcę smoków, Nevarrana, zbroja została wykonana w czasie, gdy smoki były niemal całkowicie wybite. Nasycona ich krwią, zbroja zyskała rozgłos po śmierci łowcy, który zginął z ręki człowieka a nie smoka, przed którym miała go bronić.
Właściwości:

 1. Hełm Krwawego Smoka
  • Pancerz: 42 (wojownik)
  • miejsce na runę
  • +4 do pancerza
 2. Pancerz Krwawego Smoka
  • Pancerz: 106 (wojownik)
  • miejsce na runę
  • +1 do wszystkich atrybutów
  • +24 do żywotności
 3. Rękawice Krwawego Smoka
  • Pancerz: 25 (wojownik)
 4. Nagolenniki Krwawego Smoka
  • Pancerz: 38 (wojownik)

Jak dostać: Musisz mieć Zbroję Krwawego Smoka w Dragon Age: Origins lub Mass Effect 2.

Antywańska Garota

Antywańska GarotaZważając na sławę tych tak zwanych "Kruków", dlaczego wciąż udaje Ci się znaleźć ich sprzęt na sprzedaż? To dlatego, że potrzebują grosza? Oczywiście, porządny to zabójca - potrzebujący upchnąć pas za trucizny i takie tam. Jedyna inna możliwość to taka, że ktoś zwędził go zmarłym żebrakom. No, to kto chce wynająć tych wzbudzających strach morderców? Albo ich portki nadal spadają, albo mają tuziny kolegów nieboszczyków, którzy stale przechodzą na tamten świat. Zapewniam Cię, to wspaniały pas - najlepszy jaki widziałem. Ale nie przejmowałbym się tym całym Kruczym bełkotem. Do nabycia ze sklepu BioWare. Wpisz swój kod na stronie Bioware (social site).

Jak dostać: Wykonanie zadań od BioWare.

Antivańska żmija

Antivańska żmija
Te jaskrawo pomalowane łuki są cennymi skarbami wśród Antivańskich piratów. Deszcz strzał można wyczyścić pokład zbliżającego się statku i rozpalić ogień na jego żaglach. • Obrażenia: 64, fizyczne (60 na sek.)
 • miejsce na runę
 • +5% do szybkości ataku

Jak dostać: Zakup Dragon Age 2: Signature Edition i wprowadź kod na stronie BioWare Social.

Odwaga Apostaty

Odwaga Apostaty Wśród magów wciąż krążą szepty o Celeth Renegacie. Szukając wolności spod piętna templariuszy, uciekł z Zakonu z grupą spiskowców, jego najbardziej zaufanych akolitów. Dotarli do gór przed zimą i żyli tam jako wolni ludzie przez jeden wspaniały sezon. Wiosenne roztopy przyniosły ogromną armię najemników, jednak opłacaną przez Zakon Templariuszy. Chcąc uniknąć rozlewu krwi, Caleth i jego uczniowie skapitulowali i poddali się rytuałowi Wyciszenia.

 • +13 obrażeń natury
 • miejsce na runę
 • +13% do obrażeń od zimna
 • +422 do odporności na zimno

Jak dostać: Zakup Dragon Age 2: Signature Edition i wprowadź kod na stronie BioWare Social.

Potęga Stena

Potęga Stena
Ten ciężki miecz qunari jest niezwykle wyważony. Chociaż żadne wyszczerbienia nie szpecą jego ostrza, to ślady krwi na skórzanej rękojeści sugerują, że brał udział w bitwie. • Obrażenia: 20, fizyczne (33 na sek.))
 • 2 miejsca na runę
 • +5% do szybkości ataku

Jak dostać: Zakup Dragon Age 2: Signature Edition i wprowadź kod na stronie BioWare Social.

Pierścień Wytrzymałości

Pierścień Wytrzymałości
Ten wielościenny żelazny pierścień pulsuje tajemniczą energią. Kiedy tylko przyspiesz bicie twojego serca, zwiększa się intensywność jego blasku. • +1 do wszystkich atrybutów
 • +2% do odporności na magię

Jak dostać: Zakup Dragon Age 2: Signature Edition i wprowadź kod na stronie BioWare Social.

Tarcza Poszukiwacza

Tarcza Poszukiwacza Ozdobiona symbolami Zakonu Templariuszy i naznaczona bliznami użytkowania, ta wielka żelazna tarcza, dźwiga niewidzialny ciężar. Została ona zabezpieczona przed magią aby lepiej chronić Poszukiwacza który ją dzierży w pogoni za apostatami.

 

 • Pancerz: 79
 • miejsce na runę
 • +8 do pancerza
 • +6% do odporności na magię

Jak dostać: Zakup Dragon Age 2: Signature Edition i wprowadź kod na stronie BioWare Social.

Głęboka Zieleń

Głęboka Zieleń

 


 • +4% do obrażeń natury
 • +6% do stuteczności leczenia
 • +127 do ochrony przed siłami natury
 • +8% szansy na zadanie ciosu krytycznego
 • z wrogów wypadają lepsze przedmioty

Jak dostać: Zakup Dragon Age 2 - Znak Zabójcy i zdobądź choć jedno trofeum.(achivement)

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież