Dragon Age

Cuda Thedas

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik cosplayowy Kasandry Pentaghast

Dodano: 26 lutego 2014 22:11 | autor: Zeni

Kolejny Niezbędnik Postaci opublikowany przez studio BioWare pozwala nam bardzo szczegółowy przyjrzeć się wyglądowi Kasandry Pentaghast, która będzie naszą towarzyszką w Dragon Age: Inkwizycja. Jeśli chcielibyście wyglądać tak jak ona, to koniecznie zajrzyjcie do rozwinięcia.

Zobacz również inne Poradniki Cosplayowe klikając TUTAJ


Cassandra Pentaghast

Cassandra Pentaghast

Pomimo tego, iż jest szlachetnej krwi Kasandra Pentaghast dawno temu porzuciła życie pełne przepychu i politycznych intryg, wymieniając jedwabie i koronki na miecz i tarczę.  Kasandra przynależy do Poszukiwaczy Prawdy od wielu lat. Ta tajemnicza organizacja broni Zakonu oraz ma zapewnioną pełną władzę i niezależność w prowadzonych przez siebie dochodzeniach. Budzi ona grozę we wszystkich, od najniższego ucznia magii po dowódcę templariuszy, gdyż wszyscy oni muszą ukorzyć się przed niosącym sprawiedliwość gniewem Poszukiwaczy. Ich osąd jest ostateczny i nieodwracalny.
Kasandra dołączyła do Poszukiwaczy Prawdy po śmierci swojego brata i szybko wspięła się na wysoką pozycję. Na pozór jest sztywna, rygorystyczna i rzadko pokazuje jakiekolwiek emocje, oszczędna w gniewie i agresji. Surowa, pobożna i oddana, Kasandra jest mieczem w prawej ręce Boskiej, poszukującym sprawiedliwości ponad wszystko inne.

Pobierz Niezbędnik Postaci: Kasandra Pentaghast, klikając TUTAJ.

Szczegóły:

Kasandra (Front)
Kasandra (Tył)
Głowa Kasandry
Głowa Kasandry (Bok)
Buty Kasandry
Buty Kasandry (Bok)
Klatka piersiowa Kasandry
Plecy Kasandry (Detale)

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież