Dragon Age

Cuda Thedas

Dragon Age: Inkwizycja - poradnik cosplayowy Varrika Tethrasa

Dodano: 04 marca 2014 14:39 | autor: Zeni

W trzecim Niezbędniku Postaci BioWare pokazuje nam dokładny wygląd Varrika Tethrasa – znanego wszystkim krasnoludzkiego kupca, towarzysza Hawke’a w Dragon Age II oraz jednego z bohaterów komiksów Dragon Age. Kto chciałby wyglądać tak jak Varric, proszony jest o przejrzenie dalszej części newsa. :)

Zobacz również inne Poradniki Cosplayowe klikając TUTAJ


Varric Tethras

Varric Tethras

Varrik Tethras opowie wam historię Thedas i wszystkich jego mieszkańców, nawet raz nie wspominając o sobie samym. Pomimo tego, iż szybko radzi sobie z problemami swoich towarzyszy, swoje własne tłumi głęboko w sobie maskując je nonszalanckim stylem bycia.
Urodzony pośród krasnoludów powierzchniowych z Gildii Kupców, Varrik nie jest blisko związany ze swoim ludem. Nie tęskni ani nie pragnie powrotu do swojej znajdującej się pod powierzchnią ojczyzny, która go odrzucił a oraz nie przepada za powierzchniowymi krasnoludami szlacheckiego pochodzenia, które gustują w okazałych manifestacjach przepychu i przywilejów. Tego ogolonego i dobrze odzianego krasnoluda można natomiast znaleźć u boku niezwykłego bohatera lub gdy spędza czas z lokalnymi sławami półświatka przestępczego w tawernie. Varrik najlepiej czuje się z napitkiem w ręce i opowieścią, która tylko czeka, by zostać opowiedzianą, a której fakty nagnie zgodnie ze swoim upodobaniem.

Pobierz Niezbędnik Postaci: Varrik Tethras, klikając TUTAJ.

Szczegóły:

Varrik (Front)
Varrik (Tył)
Varrik (Bez płaszcza)
Głowa Varrika
Głowa Varrika (Bok)
Klatka piersiowa Varrika
Dół pleców Varrika (Detale)
Góra pleców Varrika (Detale)
Buty Varrika

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież