Dragon Age

Cuda Thedas

Kolejny darmowy soundtrack od BioWare - Pieśni Świętej Rady

Dodano: 17 grudnia 2015 21:18 | autor: Severan

Wiadomość od BioWare

Zanim zawiesimy skarpety na kominku i zapadniemy w długą zimową drzemkę, chcieliśmy życzyć wam wesołych świąt. Za nami niesamowity rok i ogromnie się cieszymy, że zechcieliście wyruszyć w tę podróż razem z nami.

Nadchodzący okres świąteczny jest szczególnie ekscytujący, bo nasi przyjaciele z Dark Horse Comics wydali właśnie komiks „Dragon Age: Magekiller #1”, którego autorem jest Greg Rucka. Na jego stronach czytelnicy będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć Minratus, stolicę Imperium Tevinter. Jeśli czekaliście na kolejną porcję informacji o uniwersum Dragon Age, ta nowa przygoda w świecie Thedas powinna wasze apetyty zaspokoić.

1

Z okazji premiery komiksu przygotowaliśmy dla was specjalny świąteczny prezent. Tylko przez pewien czas możecie pobrać na swój komputer Pieśni Świętej Rady – z naszymi podziękowaniami. W skład kolekcji wchodzi pięć nowych pieśni śpiewanych przez bardkę w dodatku Dragon Age: Inkwizycja – Intruz:

  • Fall of the Magister
  • Scout Lace Harding
  • Inquisitor
  • The Followers
  • The Slightest Ones

(Muzyka: Raney Shockne oraz Elizaveta i Nick Stoubis).

POBIERZ TERAZ

Pieśni dostępne są w języku angielskim.

Nie przegapcie okazji – oferta jest ważna tylko do 31 grudnia 2015! Po tym terminie pieśni będzie można kupić za pośrednictwem wielu popularnych platform dystrybucji cyfrowej. Jeszcze raz dziękujemy wam za to, że jesteście częścią społeczności Dragon Age i życzymy fantastycznych świąt!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież