Dragon Age

Cuda Thedas

Dragon Age: Inkwizycja DLC

Dodano: 07 maja 2014 20:30 | autor: Severan

Arsenał zwany Płomieniem Inkwizycji

ArsenałPokonaj wrogów, korzystając z zestawu broni zwanego Płomieniem Inkwizycji. Wchodzące w jego skład kostury, sztylety, wielkie miecze i młoty wojenne nie dadzą przeciwnikom żadnych szans.

Jak dostać: Należy zamówić pre-order Dragon Age: Inkwizycja w wersji Standardowej lub Deluxe


Zbroja z arsenału Płomienia Inkwizycji

ZbrojaZabezpiecz się przed atakami wroga, wkładając pancerz Płomienia Inkwizycji.

Jak dostać: Należy zamówić pre-order Dragon Age: Inkwizycja w wersji Deluxe


Opancerzony wierzchowiec z arsenału Płomienia Inkwizycji

WierzchowiecW skład Płomienia Inkwizycji wchodzi też nieustraszony rumak, którego chroni wykuty w ogniu walki Pancerz Inkwizycji.

Jak dostać: Należy zamówić pre-order Dragon Age: Inkwizycja w wersji Deluxe


Tron Podniebnej Twierdzy

TronKażdy władca powinien posiadać godne swego majestatu siedzisko. Jako Inkwizytor zasiądziesz na tronie wykonanym z czaszki starodawnego smoka.

Jak dostać: Należy zamówić pre-order Dragon Age: Inkwizycja w wersji Deluxe


Czerwony jeleń

HallaPędź przez niebezpieczny, żyjący świat, siedząc na grzbiecie tej rogatej bestii

Jak dostać: Należy zamówić pre-order Dragon Age: Inkwizycja w wersji Deluxe


Jednorożec z mokradeł

JednorożecTen niezwykły, należący niegdyś do nikczemnego włóczęgi wierzchowiec powraca, by budzić strach w sercach twych wrogów.

Jak dostać: Należy zamówić pre-order Dragon Age: Inkwizycja w wersji Deluxe


Oręż czerwonego lyrium

Pakiet zawiera trzy unikatowe przedmioty – Kostur Sprzymierzonego Aidahna, Ostrze Sprzymierzonego Tuhny i Miecz Sprzymierzonego Charrisa – które odebrać można ze skrzyni specjalnych dostaw w Azylu lub Podniebnej Twierdzy.

Jak dostać: należało ukończyć przeglądarkową minigrę Misja w celu zdobycia Oręża Czerwonego Lyrium zamieszczoną na oficjalnej stronie gry, obecnie już niedostępną.

Oręż Czerwonego Lyrium


Szczęki Hakkona

SzczękiUdało ci się odeprzeć demoniczne siły Pustki – nadszedł czas na poprowadzenie sojuszników ku nowej przygodzie dla jednego gracza, w której odkryjesz nieznany rozdział historii Inkwizycji. Poznaj nowy górski obszar pełen gęstych lasów i potężnych nowych wrogów. Spotkaj się z plemieniem Awarów – silnymi, niezależnymi łowcami, których bogata kultura pomoże ci odkryć historię poprzedniego Inkwizytora. Zbadaj starożytną tevinterską fortecę skrywającą mroczny sekret. Zmierz się z pradawnym bogiem wojny, który pragnie zniszczyć świat, a po drodze zdobywaj legendarną broń i pancerze. Inkwizytorze, twoja podróż jeszcze się nie skończyła.

Poznaj zupełnie nowy obszar. Podejmuj nowe wyzwania, walcz z nowymi przeciwnikami i zdobądź szacunek plemienia Awarów – grupy łowców zamieszkujących górskie rejony na południu Thedas.

Odkryj nieznany rozdział historii Inkwizycji. Rozpocznij nową przygodę i poznaj losy poprzedniego Inkwizytora oraz tropionego przezeń smoka.

Wzmocnij siły Inkwizycji. Zdobądź nową broń i pancerze, zwiększ swą potęgę i zarządzaj operacjami za pomocą stołu narad.

Cena: 59,90 zł (PC), 59,99 zł (XONE), 49,99 zł (X360), 63 zł (PS4, PS3) | Platformy: PC, PS4, PS3, XONE, X360


Czarne Emporium

EmporiumWydaj ciężko zarobione złoto w Czarnym Emporium, gdzie znajdziesz cztery wysokopoziomowe sklepy z wyjątkowym uzbrojeniem, trudno dostępnymi materiałami rzemieślniczymi, schematami i nie tylko. Przy okazji możesz skorzystać z lustra transformacji i zmienić wygląd twarzy postaci. Zapuść więc brodę, ogól głowę i uzupełnij zapas rzadkich przedmiotów, jeszcze bardziej personalizując swojego Inkwizytora.

Odwiedź zupełnie nową lokację. Czarne Emporium, którego właścicielem jest sędziwy antykwariusz Xenon, dostępne jest z poziomu stołu narad i zawiera cztery nowe sklepy.

Zaopatrz się w rzadkie przedmioty. W sklepach Czarnego Emporium znajdziesz całą masę wyposażenia, w tym wyjątkowe uzbrojenie, potężne akcesoria, nowe materiały i schematy rzemieślnicze oraz inne rzadkie przedmioty.

Zmień wygląd twarzy postaci. Zmodyfikuj twarz swojego Inkwizytora, korzystając z dostępnego w Czarnym Emporium lustra transformacji.

Cena: darmowe | Platformy: PC, PS4, PS3, XONE, X360


Awarskie łupy

Awarskie łupyRusz do boju na grzbiecie pomalowanych w wojenne barwy rumaków i przenieś do Podniebnej Twierdzy niezłomnego ducha Awarów.

Pakiet „Awarskie łupy” zawiera zestaw pięciu wyjątkowych awarskich wierzchowców, na których możesz pędzić przez Thedas. Zapewnij sobie bezpieczeństwo dzięki dwóm unikatowym zbrojom dostępnym jako łup i korzystaj z nowych schematów, które dadzą twojej drużynie przewagę nad wrogiem. Otrzymasz także dostęp do nowego wystroju Podniebnej Twierdzy i wyjątkowych opcji personalizacji swojej bazy.

Cena: 14,99 zł (PC), 17,99 zł (Xbox), 21 zł (PlayStation) | Platformy: PC, PS4, PS3, XONE, X360


Łupy qunari

Łupy qunariPędź przez Thedas na grzbiecie opancerzonego bojowego wierzchowca i zwyciężaj wrogów! Zasiądź na masywnym tronie wojownika i podziwiaj rzeźby sławiące lud qunari. Pakiet „Łupy qunari” zawiera także dwie wyjątkowe zbroje – w tym pancerz arishoka – oraz schematy umożliwiające tworzenie wyposażenia dla członków drużyny.

Cena: 14,99 zł (PC), 17,99 zł (Xbox), 21 zł (PlayStation) | Platformy: PC, PS4, XONE


Zstąpienie

Łupy qunariTwoim zadaniem jest zejście do labiryntu podziemnych tuneli zwanych Głębokimi Ścieżkami, zbadanie starodawnych krasnoludzkich ruin i odkrycie źródła trzęsień ziemi zagrażających Thedas. W przestronnych korytarzach natkniesz się na rzesze niebezpiecznych wrogów, a w nagrodę za ich pokonanie otrzymasz legendarne łupy. Korzystaj z nowego uzbrojenia i pancerzy, aby sprostać jednemu z najbardziej wymagających przeciwników w historii Thedas. Na co czekasz, Inkwizytorze?

Zawieraj nowe znajomości. Podczas wyprawy spotkasz zapadające w pamięć postacie. Staraj się jak najlepiej je poznać – nigdy nie wiadomo, kto zdoła ci pomóc w wypełnieniu niebezpiecznej misji.

Korzystaj z nowego uzbrojenia. Penetruj rozległy podziemny świat pełen nowych wrogów i korzystaj z nowego uzbrojenia oraz pancerzy. Pomogą ci wypełnić zadanie – poznać historię krasnoludów i ujawnić zagrożenie skrywające się w kamiennych murach.

Umacniaj swoją Inkwizycję. Umocnij Inkwizycję dzięki nowym odkryciom i legendarnym łupom.

Cena: 59,90 zł (PC), 59,99 zł (XONE), 58 zł (PS4) | Platformy: PC, PS4, XONE


Intruz

IntruzJesteś Inkwizytorem i to od ciebie zależy, jaki będzie ostateczny los Inkwizycji. Kontynentowi Thedas zagraża potężny wróg. Stawką jest przyszłość samej Inkwizycji. Twoje znamię płonie magią Pustki. Wszędzie czai się niebezpieczeństwo. Powstrzymaj skrytobójców. Odeprzyj inwazję. Dragon Age: Inkwizycja – Intruz to przygoda dla jednego gracza rozgrywająca się już po zamknięciu Wyłomu. Mimo to na szali spoczywa więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowe lokacje do zbadania. Podróżuj przez zupełnie nowe krainy i walcz z zahartowanymi w boju oddziałami qunari.

Poznaj tajemniczą historię Pustki. Dowiedz się więcej o mocy Pustki oraz jej wpływie na świat.

Więcej emocjonujących zdarzeń. Ostatnia przygoda Inkwizytora kładzie nacisk na związki między postaciami i wydarzenia o wielkim ładunku emocjonalnym.

Cena: 59,90 zł (PC), 59,99 zł (XONE), 63 zł (PS4) | Platformy: PC, PS4, XONE


Zniszczenie

ZniszczenieOdkrywaj nowe ścieżki na mapach i walcz z dzikimi stworzeniami. W wyniku targających krainą Thedas walk sił dobra i zła naturalny porządek świata zaczyna się burzyć. W Zniszczeniu, nowym dodatku do trybu wieloosobowego Dragon Age: Inkwizycji, działający w kooperacji gracze muszą zmierzyć się z dynamicznie zmieniającym się otoczeniem. Zbierz drużynę sojuszników i wspólnie bierzcie udział w czteroosobowych misjach kooperacyjnych. Dobrze znane lokacje odkryją przed wami zupełnie nowe ścieżki, a panoszące się dookoła dzikie zwierzęta będą atakować wszystko, co stanie im na drodze – również was.

Nowe ścieżki do zbadania. Odkryj nieznane oblicze krainy Thedas. Część istniejących lokacji została wzbogacona o nowe ścieżki, dzięki czemu wspólnie z sojusznikami możesz walczyć w zupełnie odmienionym otoczeniu.

Wrogo nastawione dzikie stworzenia wprowadzają dodatkowe wyzwanie. Toczące się w świecie walki zakłóciły równowagę w przyrodzie. Po polach bitew zaczęły się panoszyć dzikie stworzenia, przez co przygody są jeszcze bardziej urozmaicone. Miej się jednak na baczności: łatwo sprowadzić na siebie gniew natury.

Cena: darmowe | Platformy: PC, PS4, XONE, PS3, X360


Zabójca smoków

Zabójca smokówW ruinach wzdłuż fereldeńskiego wybrzeża zaczęły pojawiać się wielkie smoki. Te niezwykle groźne bestie spustoszą całe Południe – chyba że zostaną w porę powstrzymane. Spenetruj nową, wyjątkową mapę i za wszelką ceną powstrzymaj zagrożenie. Na szczęście nie musisz tego robić w pojedynkę. Do walki dołączyły bowiem trzy nowe postacie: awarski Stróż Nieba, zabójczo groźny Wirtuoz oraz Izabela, samozwańcza Królowa Wschodnich Mórz we własnej osobie. Zbierz drużynę, ruszaj na tę wieloosobową przygodę i zajmij należne ci miejsce wśród legendarnych pogromców smoków.

Walcz na zupełnie nowej mapie. Podczas tej wyprawy trafisz na unikalną mapę zlokalizowaną na południowym wybrzeżu Fereldenu i stawisz czoła największemu jak dotąd wyzwaniu.

Trzy nowe grywalne postacie. Awarski Stróż Nieba posługuje się śmiertelnie groźnym połączeniem magii żywiołów i walki wręcz. Cyter, wprawny Wirtuoz, za pośrednictwem swej lutni kontroluje magię, która daje przewagę jego towarzyszom i może odwrócić bieg starcia. I wreszcie Izabela, samozwańcza Królowa Wschodnich Mórz, niezrównanie biegły i zwinny szampierz.

Staw czoła wielkim smokom. W ruinach wzdłuż fereldeńskiego wybrzeża pojawiły się wielkie smoki, najrzadziej spotykani przedstawiciele smoczego rodu. To jedne z najgroźniejszych istot żywych – jeśli nie zostaną powstrzymane, spustoszą całe Południe. Niechaj Andrasta cię prowadzi.

Cena: darmowe | Platformy: PC, PS4, XONE, PS3, X360

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież