Dragon Age

Cuda Thedas

O grze

Dodano: 27 sierpnia 2013 21:04 | autor: Severan

Dragon Age: Inkwizycja - Dziennik Dewelopera - Prezentacja Świata

Zespół BioWare opowiada o wizji przyświecającej powstawaniu Dragon Age: Inquisition, pierwszej gry RPG nowej generacji autorstwa BioWare, a także o wolności gracza jako fundamencie, na którym opiera się projekt rozgrywki.

Dragon Age: Inquisition ukaże się jesienią 2014 na PS3, Xbox 360, PS4, Xbox One oraz PC.

Wiadomości z oficjalnej strony gry:

Dragon Age: Inquisition

Poznaj rozległy, fantastyczny świat na skraju katastrofy, w Dragon Age™: Inquisition, fabularnej grze akcji nowej generacji, w której Twoje decyzje wpływają na kształt rozgrywki i na bieg wydarzeń. W tym erpegu studia BioWare, odpowiedzialnego za hity takie jak Mass Effect 3 i Dragon Age: Początek, odciśniesz swe piętno na ogromnym, otwartym świecie, pełnym emocjonujących zdarzeń, złożonych postaci, wymagających przeciwników i trudnych wyborów.

Przerażający kataklizm pchnął krainę Thedas w objęcia chaosu. Na niebie zaroiło się od smoków, rzucających cień terroru na spokojne niegdyś królestwo. Magowie przystąpili do otwartej wojny przeciwko despotycznym templariuszom. Do walki ze sobą stanęły całe narody. Twoim zadaniem jest poprowadzenie Inkwizycji, powstrzymanie siewców chaosu i przywrócenie porządku. Świat Dragon Age na zawsze zmieni się pod wpływem podejmowanych przez Ciebie decyzji.

OGROMNY OTWARTY ŚWIAT

Dragon Age: Inquisition wykorzystuje rewolucyjną technologię Frostbite 3, oferując graczom rozległy, otwarty świat z zaśnieżonymi górskimi szczytami, nieprzebytymi moczarami i spalonymi słońcem pustyniami.

STAWAJ DO WALKI

Poprowadź do boju grupę bohaterów i walcz przeciwko różnorodnym, wymagającymi przeciwnikom – od potężnych smoków, po demoniczne istoty rodem z tajemniczej krainy zwanej Pustką. Kieruj swoją postacią pozwalając, by towarzysze sami radzili sobie w walce lub przełącz się na widok taktyczny i korzystaj z umiejętności wszystkich członków drużyny, koordynując zabójczo skuteczne ataki.

ZMIENIAJ ŚWIAT THEDAS

Obserwuj skutki podejmowanych decyzji i odciskaj swe piętno na żywym, nieustannie ewoluującym świecie – wznoś i modyfikuj budowle, a także środowisko gry, które będzie się przeobrażać pod wpływem działań Twojej Inkwizycji.

WIARYGODNE I ZŁOŻONE POSTACIE

Prowadź drużynę, do której dołączyć może dziewięć różnorodnych, niepowtarzalnych postaci. Każda z nich inaczej reagować będzie na czyny Twoje i pozostałych bohaterów. Z każdą z nich połączą Cię skomplikowane, wielopłaszczyznowe relacje.

DOSTOSUJ SWOJĄ PRZYGODĘ

Stwórz swoją postać, wybierając spośród wielu dostępnych ras i zmodyfikuj jej wygląd. Decyduj o tym, jakie moce i zdolności posiądzie w toku rozgrywki.

ZOSTAW SWÓJ ŚLAD W DRAGON AGE

Zmieniaj świat stojący w obliczu przełomowych wydarzeń. Zaprowadzaj pokój między zwaśnionymi stronami lub nieś wojnę tam, gdzie panuje zgoda. Wpływaj na rozwój imperiów i dokonuj wyborów, które zadecydują o losie Inkwizycji. Czy zdołasz przeciwstawić się anarchii, która ogarnęła świat Dragon Age?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież