Dragon Age

Cuda Thedas

Ogry, demony i smoki

Dodano: 08 lutego 2012 22:30 | autor: roelka

W tym tygodniu przedstawiamy wczesne szkice, prezentujące niektóre stworzenia, które pojawią się w Dragon Age: Dawn of the Seeker. Podobnie jak w przypadku wielu gier przygodowych/akcji, większość czasu spędza się na walce z wrogami. Dzięki tym szkicom możecie przekonać się, z jakimi stworzeniami będzie musiała walczyć w filmie Kasandra. Każdy kto grał w gry z serii Dragon Age, na pewno rozpozna jednego lub dwóch z tych brzydali.

Ogr – popiersie

Ogr - Popiersie

Na szkicu widzimy po raz pierwszy stwora z mrocznych pomiotów, który pojawi się w Dragon Age: Dawn of the Seeker. Na pewno nie jest to najbardziej atrakcyjna twarz, która pojawi się w filmie.

Ogr – całe ciało

Ogr - Całe Ciało

Szkic przedstawiający całą postać ogra szykującego się do walki. Czy Kasandra będzie w stanie samodzielnie poradzić sobie z tymi niegrzecznymi chłopcami?

Golem – głowa

Golem - głowa

Pierwszy rzut oka na magicznego golema z Dragon Age: Dawn of the Seeker. Ci goście są silni, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Prawdziwe pytanie brzmi jednak: kto ich kontroluje?

Demon pychy

Demon Pychy

Te niesamowicie potężne demony magii krwi również pojawią się w filmie i będą stanowić duże zagrożenia dla templariuszy, Poszukiwaczy i magów.

Smok – głowa

Smok - Głowa

Dragon Age: Dawn of the Seeker nie byłby kompletny, gdyby nie pojawiły się w nim smoki. Dobrze się składa, że Kasandra pochodzi z klanu łowców smoków z Nevarry.

Wielki smok

Wielki Smok

Ten szkic prezentuje dorosłą samicę smoka. Jaką rolę w filmie odegrają wielkie smoki – o tym przekonamy się później.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież