Dragon Age

Cuda Thedas

Kasandra Pentaghast

Dodano: 30 stycznia 2012 11:21 | autor: roelka

Omówiliśmy już ogry, demony i smoki (ojej!)[LINK] wraz z kilkoma kluczowymi elementami scenerii [LINK] z Dragon Age: Dawn of the Seeker. Teraz poświęcimy trochę czasu na głębsze poznanie bohaterów anime. Jako pierwsza, gwiazda filmu o swojej historii - Kasandra Pentaghast.

Niektórzy z Was mogą zapytać, dlaczego to właśnie Kasandrę wybraliśmy na główną bohaterkę tej opowieści? Jeżeli oglądaliście już nasz filmik Dragon Age: Dawn of the Seeker Production Update Video #1 , to pewnie usłyszeliście jak Mike Laidlaw, dyrektor kreatywny Dragon Age, pracujący w BioWare, odpowiada na to pytanie.

To dlatego, że wiąże się to z tematami, które budowaliśmy, Tak, poznanie jej fabuły oraz patrzenie jak rośnie w chwale, daje nam zupełnie nowe spojrzenie na to, co dzieje się z jej rozkazem i templariuszami, a co za tym idzie trwającym konfliktem, który łączy cały świat Dragon Age.

--- Mike Laidlaw, Dyrektor Kreatywny - BioWare

A teraz zachęcamy Was do obejrzenia wstępnych szkiców i projektów postaci naszej bohaterki, Kassandry.

Kasandra - Popiersie

Cassandra - popiersie

Trójwymiarowe rendery, pokazujące finalny wygląd Kasandry w Dragon Age: Dawn of the Seeker. Włosy ma związane w stylowy kucyk, aby utrzymać je z dala od twarzy. Nie można nosić fryzury, która utrudnia ci widzenie podczas walki o życie.

Kasandra - lekki pancerz

Cassandra - lekki pancerz1 Cassandra - lekki pancerz2

Jak wiadomo, wojownik potrzebuje także czegoś, co ułatwiłoby mu poruszanie się, dlatego niektóre szkice pokazują również warianty lekkiego pancerza. Ciężko jest przemykać się ukradkiem w pełnej zbroi.

Kasandra - zbroja

Cassandra - zbroja

Oto szczegółowy, rozłożony na części szkic naramiennika zbroi Kasandry

Kasandra - rendery zbroi

Cassandra - render zbroi1 Cassandra - render zbroi2

Trójwymiarowe rendery przodu i tyłu kompletnej zbroi Kasandy, bez tekstury nakładającej kolor.

Pozostałe obrazki:

Cassandra - szkic 360 Cassandra - napierśnik Cassandra - test koloru Cassandra - wczesny szkic Cassandra - bielizna Cassandra - młoda

Młoda kobieta, chevalier związana z Poszukiwaczami, elitarnym oddziałem Templariuszy, których zadaniem jest ochrona Zakonu. Pochodzi z rodu łowców smoków. Głęboko nienawidzi wszystkich magów. Podąża za swoją intuicją, najpierw uderza, a dopiero potem zadaje pytania.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież