Dragon Age

Cuda Thedas

Frenic

Dodano: 21 marca 2012 23:48 | autor: roelka

Przeciwnicy sprawiają, że historia staje się bardziej interesująca i dzięki nim umacnia się osobowość bohatera (lub bohaterki, jak w naszym przypadku). W związku z tym, dzisiaj przedstawiamy wam maga krwi, Frenica - przeciwnika w Dragon Age: Dawn of the Seeker.

Mając na uwadze niechęć Cassandry do magów, Frenic już na samym początku zebrał minus. W przeciwieństwie do Galyana, który pochodzi z Kręgu Magów będącego pod rządami Zakonu, mag krwi działa w tajemnicy, zyskując potężną moc przy pomocy mrocznych rytuałów. Frenic i zgromadzeni przy nim magowie krwi okażą się poważnym wyzwaniem dla Cassandry i Poszukiwaczy. Obejrzyjcie pierwsze szkice przedstawiające Frenica!

Na tym szkicu widzimy Frenica w płaszczu z kapturem. Zastanawiam się co pod nim skrywa?

Frenic - Kaptur

Frenic - Rogi

Na jednej z propozycji wyglądu Frenica pojawiły się rogi. Balans pomiędzy złym a odrażającym, dodana do jego twarzy powłoka nadaje aurę okrucieństwa temu nikczemnemu osobnikowi. I jeśli jesteście ciekawi, możecie zobaczyć jak wyglądają jego blizny skrywane pod maską.

Frenic - Skórzana Maska

Frenic - Blizny

Poniżej możecie zobaczyć kilka propozycji strojów Frenica, na których przedstawiony jest w szacie magów krwi, a także dodatkowo kilka trójwymiarów ilustracji Frenica, który tak właśnie będzie wyglądał w DA: Dawn of the Seeker

Frenic - Szaty

Frenic - Popiersie

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież