Dragon Age

Cuda Thedas

Lokacje

Dodano: 15 lutego 2012 19:19 | autor: roelka

Zanim bliżej poznamy bohaterów Dragon Age: Dawn of the Seeker, zajmijmy się przygotowaniem sceny. Szkice przedstawione na poniższych obrazkach stanowią podstawę dla różnych lokalizacji, które zobaczymy w filmie. Aby stworzyć wiarygodną scenę, należy prawidłowo ustawić przestrzeń, w której będą znajdowały się postaci. Jak widzicie, reżyser nakreślił plany podłóg i wnętrz pomieszczeń, wykorzystując w tym celu niektóre elementy ze świata rzeczywistego

Biuro Najwyższego Poszukiwacza

Biuro Wysokiego Poszukiwacza

Na tym obrazku przygotowano scenę pod biuro potężnego Wysokiego Poszukiwacza. Poszukiwacze Prawdy są Andrastiańskim zakonem, który odpowiada bezpośrednio przed Boską z Val Royeaux. Organizacja biura ma wskazywać na zrównoważoną władzę nad Zakonem Templariuszy.

Kryjówka Lazarro1

Kryjówka Lazarro 1

Ten szkic koncepcyjny przedstawia szczegóły wyglądu kryjówki, należącej do nowej postaci ze świata Dragon Age - handlarza informacji, o imieniu Lazarro. Sori-San wykorzystał kilka elementów ze świata rzeczywistego do stworzenia realistycznego świata.

Kryjówka Lazarro2

Kryjówka Lazarro 2

Bardziej szczegółowe spojrzenie na rozkład pomieszczenia w kryjówce Lazzaro. Dzięki tej grafice można lepiej odczuć rzeczywisty rozmiar jego kryjówki. Zaczynasz się zastanawiać, ile trzeba by zapłacić za metr kwadratowy takiego miejsca

Legowisko Lazarro

Nora Lazzaro

Dobrym sposobem na skuteczne trzymanie obcych z daleka od swojego domu, jest zbudowanie go na zboczu góry, bez żadnych dostępnych drabin. Ze względu na swoją profesję, handlarz informacji musi podejmować wszelkie środki ostrożności.

Scena Zabójstwa

Scena Morderstwa

Ten szkic prezentuje bardziej ponurą stronę Dragon Age: Dawn of the Seeker. Świat Thedas jest niebezpiecznym miejscem i to właśnie miała pokazać ta ilustracja. W świecie magii i miecza, nie obejdzie się bez ofiar.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież