Dragon Age

Cuda Thedas

Sceny z filmu

Dodano: 12 kwietnia 2012 19:35 | autor: Severan

W ostatni weekend spędziliśmy bardzo ekscytujące chwile podczas trwania imprez PAX East oraz Anime Boston, gdzie swoją premierę miał Dragon Age: Dawn of the Seeker. Specjalne podziękowania dla wszystkich osób uczestniczących w tym wydarzeniu. Na szczęście mieliśmy czas, żeby dogonić niektórych fanów serii Dragon Age i usłyszeć od nich co sądzą o filmie. Oto screeny z niektórych ulubionych scen.

Zobacz cały film, gdy Dragon Age: Dawn of the Seeker wydany zostanie na płytach Blu-ray oraz DVD już 29 maja 2012 roku. Już teraz zamów swój egzemplarz w sklepie Amazon, za jedyne 15,99$!

Jedna z pierwszych scen w Dragon Age: Dawn of the Seeker przedstawia świecącego motyla, delikatnie osiadającego na drzewie. Scena ta mam za zadanie przedstawić ciszę przed burzą. Mamy tutaj również scenę pojedynku Cassandy z Byronem. Czy uczennica przerosła swojego nauczyciela?

Cisza przed burzą

Pojedynek Cassandry z Byronem

Następnie widzimy Frenica, który włada potężną magią krwi. Mamy tutaj również imponujące ujęcie smoka z Dragon Age: Dawn of the Seeker. Na nasze szczęście Cassandra wywodzi się z klanu łowców smoków z Nevarry.

Frenic przedstawia swoją magiczną moc

Smok atakuje

Na koniec Cassandra pokazuje swoją zwinność i zdolności akrobatyczne podczas walki z Demonem Pychy. Te niezwykłe demony powstały dzięki magii krwi - mogą być nie lada problemem dla Templariuszy, Poszukiwaczy oraz Magów.

Cassandra walczy z Demonem Pychy

A

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież