Dragon Age

Cuda Thedas

Szkice i koncepty

Dodano: 01 lutego 2012 23:53 | autor: roelka

W każdym tygodniu, aż do premiery Dragon Age: Dawn of the Seeker, będziemy prezentować wam dodatkowe materiały z produkcji filmu. Zebraliśmy szkice, concept arty, rozrysowane kadry filmu i inne ciekawostki, pozwalające wam zerknąć za kulisy prac. Producent Nadzorujący Original Entertainment, April Bennett, również będzie dzieliła się spostrzeżeniami, dotyczącymi wspólnej pracy nad filmem z BioWare, Reżyserem Fumihiko Sori i zespołem z T.O. Entertainment. Rozpoczniemy pokazując wam kluczowe szkice grafik i kilka rozrysowanych kadrów z pierwszych scen Dragon Age: Dawn of the Seeker.

Szkic 1

Jest to jedna z opraw graficznych stworzonych przez Sori-san (Reżysera), powstałych po tym, jak wysłaliśmy mu kilka grafik, które w naszej opinii, spodobałyby się zachodniej widowni. Naprawdę zależało mu, by pokazać jak silną kobietą jest Cassandra, w związku z czym umieścił ją w centrum plakatu. Możecie zauważyć, że ta Cassandra prezentuje się znacznie młodziej niż w Dragon Age 2. Wydłużyliśmy jej włosy i rozjaśniliśmy makijaż oczu, by nadać jej bardziej niewinny wygląd. Ale nie dajcie się zwieść jej wyglądem, ponieważ jest w stanie skopać tyłek każdemu!

Szkic 2

Ten kadr pojawia się na samym początku filmu. Scena ma za zadanie pokazać spokój tuż przed burzą. Zwierzęta i owady zajmują się swoimi normalnymi, codziennymi sprawami, dopóki nagle nie daje się usłyszeć turkotu końskich kopyt.

Szkic 3

Tutaj możecie dostrzec konie i Poszukiwaczy przygotowujących się do pierwszej bitwy z Magami Krwi. Akcja natychmiast nabiera tempa. Chcieliśmy w tej scenie pokazać zdolności Poszukiwaczy.

Szkic 4

Jest to pierwsza scena, w czasie której możecie dostrzec imiennika marki. W filmie chcieliśmy podkreślić wydarzenie, jakim jest powrót smoków. Ten kadr jest niesamowity, ponieważ Sori-san (Reżyser) spędził dużo czasu upewniając się, że smok będzie wyglądał tak szczegółowo, jak tylko się da.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież