Dragon Age

Cuda Thedas

FAQ

Dodano: 20 grudnia 2011 20:52 | autor: roelka

Czym jest Dragon Age Journeys?

Dragon Age Journeys jest przeznaczoną na przeglądarkę, epicką taktyczną grą RPG, której akcja dzieję się w świecie Dragon Age - stworzonym przez Bioware.

Kto stworzył Dragon Age Journeys?

Dragon Age Journeys zostało stworzone przez EA 2D, nowe studio Electronic Arts. Celem zespołu EA 2D jest stworzenie najlepszych tytułów wśród gier na przeglądarkę; niektóre z nich będą oryginalnymi grami stworzonymi przez nas, pozostałe gry opierać się będą na innych markach EA, przykładem może być Dragon Age Journeys.

W EA 2D pracują najbardziej utalentowani, niezależni twórcy z branży gier komputerowych. Główną siłą odpowiadającą za stworzenie Głębokich Ścieżek jest Daniel Stradwick, twórca Flash'owej serii RPG - Monster's Den. Grafika i animacje zostały stworzone przez ilustratora - Adama Phillipsa z Bitey Castle. Dodatkowe programowanie zostało wykonane przez Andrew Sega, który stworzył inspirowaną Magic the Gathering Flash'ową grę karcianą Mytheria i multiplayer Amor Wars. Fabuła została napisana przez Marcelo Poppi, debiutującego w branży gier.

Gdzie mogę zagrać w Dragon Age Journeys?

Obecnie, w Dragon Age Journeys można grać jedynie na www.dragonagejourneys.com.

Czy mogę zagrać w Dragon Age Journeys na moim netbook'u?

Tak, udostępniliśmy specjalny tryb Netbook, do którego można uzyskać dostęp poprzez zakładkę "EXTRAS". Wybierz "Change Display" i twój ekran zostanie dopasowana do twojego netbook'a. Możesz również ustawić swoją przeglądarkę na pracę w trybie pełno ekranowym naciskając F11. By powrócić do Normalnego Trybu, wybierz czerwony "X", widoczny w prawym, górnym rogu ekranu.

Jaka jest różnica pomiędzy Dragon Age Journeys a Dragon Age: Początek?

Dragon Age Journey jest przeznaczonym na przeglądarki, taktycznym RPG, którego akcja rozgrywa się w świecie Dragon Age. Dragon Age: Początek jest stworzoną przez Bioware, epicką, mroczną grą fantastyczną.

Gra dostępna jest na PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Które ekskluzywne przedmioty z Dragon Age: Journeys mogę przenieść do Dragon Age: Początek?

W Dragon Age Journeys, możesz zdobyć trzy ekskluzywne przedmioty, które możesz następnie wykorzystać w Dragon Age; Początek.

Wiele kieszeni Embri, Amulet Maga Wojny i Hełm Głębin.

Przedmioty zostaną automatycznie dodane do twojej zawartości dostępnej do pobrania w Dragon Age: Początek, po zalogowaniu się do tego samego konta, które zostało powiązane z Dragon Age Journeys. Przedmioty są dostępne na PC, Xbox 360 i PlayStation 3.v

W jaki sposób mogę odblokować moje przedmioty w Dragon Age: Początek?

Instrukcję dotyczącą odblokowywania przedmiotów z Dragon Age Journyes możesz znaleźć na Forum Bioware.

Kiedy wyjdzie rozdział 2 Dragon Age Journeys?

Rozdział 2 będzie miał swoją premierę w ciągu najbliższych miesięcy i będzie zawierał dodatkową zawartość, którą możesz zakupić. Aby otrzymywać dodatkowe informacje i najnowsze aktualizacje, śledź nas na Twitterze - http://twitter.com/DAJourneys

Jak w Dragon Age Journeys działa zapisywanie gry?

W Dragon Age Journeys są dwa rodzaje zapisów. Autozapis jest umieszczany na sprzęcie, a którego korzystasz grając i stan gry będzie zapisywany automatycznie po ukończeniu niektórych bitew i questów. Ręczne zapisy są przechowywane na serwerach EA i można uzyskać do nich dostęp z każdego komputera, na którym będziesz zalogowany do swojego konta EA. Aby otrzymać dostęp do ręcznego zapisywania stanów gry, musisz zalogować się na swoim koncie EA z menu głównego lub z menu zapisu w Dragon Age Journeys.

Zalogowanie się na koncie EA jest również wymagane do otrzymywania osiągnięć i odblokowywania przedmiotów, które będą automatycznie zapisywane na twoim koncie EA.

Nie mogę zalogować się do swojego konta w Dragon Age Journeys!

Problemy z połączeniem się z serwerem Journeys mogą być spowodowane przez ustawienia komputera lub sieci. Większość ludzi nie powinna mieć problemów, ale jeśli grasz z miejsca pracy lub firewall ogranicza twoje połączenie, musisz otworzyć TCP port 843 i TCP port 10130-10145 by uzyskać dostęp do serwerów EA. Musisz się również upewniać, że nie posiadasz włączonych innych programów, które mogą blokować adres IP.

Brak połączenia nie oznacza, że nie będziesz mógł grać - nie będziesz jedynie mógł korzystać z miejsc do zapisu gry, ani aktywować przedmiotów do odblokowania w Dragon Age: Początek.

Jeśli otrzymałeś komunikat błędu podczas próby zalogowania się, prześlij go na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Kiedy wczytuje zapisany stan gry, wszystkie obszary, które wcześniej odkryłem nie pokazują się na mojej mapie!

Ten zabieg był zamierzony. Musieliśmy usunąć mgłę zasłaniającą obszary z zapisów gry, by zredukować rozmiar tych plików. Wszystkie odkryte wcześniej obszary są zaliczone, nie są jedynie pokazane na mapie. Przepraszamy za niedogodności.

Martine wciąż do mnie mówi, mimo iż wcale nie ma jej w naszej drużynie.

W kluczowym momencie fabuły Dragon Age Journey, wymagane jest, by niektóre postacie przemawiały w celu posunięcia akcji do przodu. Ponieważ chcemy by Dragon Age Journey było jak najbardziej przyjazne graczom, ustaliliśmy, że konkretne postacie będą przemawiały, nawet nie będąc w drużynie gracza. Jest to korzystniejsze rozwiązanie nie zmuszające graczy do włączania ich do drużyny w kluczowych momentach historii.

Czy będę mógł przenieść moją postać z Rozdziału 1 do kolejnych?

Będziesz mógł używać swojej postaci we wszystkich Rozdziałach, jeśli będziesz zapisywał swoją grę będąc zalogowanym na swoim koncie EA.

W jaki sposób mogę przydzielać moje punkty statystyk?

Domyślnie, twoje punkty statystyk są automatycznie przydzielane za każdym razem, gdy zdobywasz nowy poziom. Jeśli chcesz własnoręcznie przydzielać punkty, musisz odznaczyć okienko w dolnym, prawym roku ekranu z dokumentacją twojej postaci. Dokumentacja postaci może zostać otwarta poprzez pasek opcji w górnej części ekranu lub poprzez naciśniecie "c" na klawiaturze.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież