Dragon Age

Cuda Thedas

Spis misji

Dodano: 22 grudnia 2011 17:52 | autor: roelka

Ucieknij do Orzammaru

Jesteś jedynym ocalałym z niespodziewanego ataku mrocznych pomiotów i ich tajemniczego przywódcy. Do Orzammaru docierasz bardziej martwy niż żywy, mimo to próbując ostrzec innych przed niebezpieczeństwem znajdującym się w Głębokich Ścieżkach.

Zaginiony Szary Strażnik

Podczas samotnego pobytu w Orzammarze, próbujesz zebrać poparcie dla swoich prób ostrzeżenia Króla przed zbliżającym się ze strony mrocznych pomiotów zagrożeniem. Wśród twoich sojuszników znajdują się Ardum i Szara Strażniczka o imieniu Martine.

Obieganie

Twoje próby ostrzeżenia Króla, nie dochodzą do skutku przez kilku mieszkańców Orzammaru nalegających, byś spełnił ich drobne prośby w zmian za pomoc. Podczas prób odnalezienia przemytników diamentów w końcu udaje ci się zaskarbić sympatię przywódczyni kryminalistów - Sarii.

Dudnienie w Ciemnościach

W pobliżu kopalni diamentów twoja drużyna spotyka potężnego Emisariusza mrocznych pomiotów, którego podopieczni z nieznanych powodów przekopują kopalnię. Pokonujesz Emisariusza, osłabionego przez napędzanie maszyn kopiących, ale mimo to udaje mu się zbiec. Zamykasz wykopaliska, zastanawiając się, czego właściwie poszukiwał w nich Emisariusz...

Trud i Problemy

Odnajdź 2 łodygi Głębokich Grzybów, potrzebne Artemowi do przyrządzenia mikstury.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież