Dragon Age

Cuda Thedas

O grze

Dodano: 24 grudnia 2011 20:23 | autor: roelka

Orzammar, położony pod górami zachodniego Fereldenu, pozostaje jednym z ostatnich, wielkich Krasnoludzkich miast. 1,000 lat minęło od czasu ostatniej Plagi, gdy dumni krasnoludowie zostali zmuszeni do zapieczętowania swych dróg i opuszczenia upadłych kolonii. Głębokie Ścieżki, zapomniane przez stąpających po powierzchni ludzi i elfów, wciąż wypełnioną są mrocznymi pomiotami. Wśród piętrzących się mrocznych zwiastunów, udajesz się w mroczne niebezpieczeństwo - w Głębokie Ścieżki.

Dragon Age Journeys:

Tak rozpoczyna się Dragon Age Journeys: Głębokie Ścieżki. Witajcie, fani BioWare. Nazywam się Ethan Levy, jestem producentem EA2D i z dumą ogłaszam powstanie naszej najnowszej gry Dragon Age Journeys. Naszym celem w EA2D jest stworzenie hitów wśród gier przeznaczonych na przeglądarki; niektóre gry będą naszymi oryginalnymi projektami, a inne będą pochodnymi marek EA, takich jak Dragon Age Journeys. W listopadzie 2008 przełamaliśmy pierwsze lody przy produkcji Journeys i po wielu miesiącach wypełnionych krwią, potem i łzami, jesteśmy podekscytowani, że nareszcie można zacząć rozmawiać o grze.

Dragon Age Journeys powstała dzięki współpracy EA2D, BioWare i jednych z najlepszych, niezależnych talentów z developerskiej społeczności flash'a. W ciągu najbliższych dni będziemy wprowadzać was w świat gry, przedstawiać utalentowaną grupę, którą go stworzyła i dzielić się z wami codziennymi szaleństwami, które towarzyszyły procesowi tworzenia gry. Najbardziej zależy nam, byście poczuli jak wiele przyjemności i pasji włożyliśmy w stworzenie gry na przeglądarkę, która utrzymuje wysokie standardy, wyznaczone przez bogatą historię BioWare.

Mamy bogate plany związane z Journeys. Pierwszą rzeczą, którą budujemy, jest składający się z 3 rozdziałów, taktyczny RPG, przeznaczony dla pojedynczego gracza, stworzony we Flash'u. Obecnie ciężko pracujemy nad ukończeniem pierwszego rozdziału, Dragon Age Journeys: Głębokie Ścieżki. Gra poprowadzi was do Orzammaru, krasnoludzkiego miasta, i do Głębokich Ścieżek, gdzie krasnoludowie opierają się niemalejącemu zagrożeniu ze strony hordy mrocznych pomiotów.

BioWare ogromnie pomogło nam dostarczając materiały do pracy i stworzenia Głębokich Ścieżek. Podarowali nam strony wypełnione materiałami referencyjnymi, dokumentami historycznymi, szkicami koncepcyjnymi i zrzutami ekranu. Od drużyny Dragon Age, w tym doktorów Ray'a i Greg'a, otrzymaliśmy cenne rady. Głębokie Ścieżki zawierają klasy postaci, drzewa umiejętności, dźwięk, efekty, muzykę i interfejs zapożyczony od Dragon Age: Początek. Dzięki wszystkim materiałom i poradom od drużyny BioWare, gra stanie się solidnym wprowadzeniem do świata Dragon Age.

Główną siłą odpowiadającą za stworzenie Głębokich Ścieżek jest Daniel Stradwick, twórca Flash'owej serii RPG - Monster's Den. Grafika i animacje zostały stworzone przez ilustratora Adama Phillipsa z Bitey Castle. Dodatkowe programowanie zostało wykonane przez Andrew Sega, który stworzył inspirowaną Magic the Gathering Flash'ową grę karcianą Mytheria i multiplayer Amor Wars. Fabuła została napisana przez Marcelo Poppi, debiutującego w branży gier. O utalentowanej drużynie EA2D dowiecie się z przyszłych postów.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież