Dragon Age

Cuda Thedas

O grze

Dodano: 20 lutego 2011 13:30 | autor: Agnessa
Dragon Age: Legends

Upłynęło trzynaście lat od czasów, kiedy grupa wojowników prowadzonych przez templariusza Raviego połączyła się, by razem stawić czoło plugawcom, którzy niszczyli miasto Kaiten w Wolnych Marchiach.

Były hrabia Khedra spędził większość swego życia jako czczony władca, dla którego mądrość była najważniejsza. Bliski śmierci przyczynił się do zmian, począwszy od budowy wielkiego koloseum, gdzie szlachta wybierała swych czempionów rywalizujących o dumę i sławę. To, co zaczynało się jako rozrywka, szybko wyrosło do miana spektakularnych rzezi. Mniej znani szlachcice nie rozstrzygali już swych sporów przez sąd, lecz mieczem, dla przyjemności coraz bardziej krwiożerczej ludności.

Bratanek hrabiego - Ravi - oraz jego sprzymierzeńcy odkryli prawdziwe źródło dziwnych zachowań Khedra: został on bowiem opętany przez potężnego demona z Pustki, a teraz stał się jednym z plugawców. Ci bohaterowie są w stanie pokonać demona w przerażającej konfrontacji jednak w tajemniczy sposób pojawiasz się Ty, który przybyłeś im pomóc.

Teraz Ravi jest hrabią Kaiten i jesteś jednym z jego najbardziej zaufanych sprzymierzeńców. Gdy jego syna Eitona dosięga tajemniczy zbieg okoliczności, jesteś jedyną osobą której Ravi ufa i która może ocalić jego dziecko.

Przed rozpoczęciem Dragon Age 2 powróć do Thedas w Dragon Age: Legends.

Wyżynaj demony i mroczne pomioty razem ze znajomymi w tej pełnej akcji i strategii RPG. Stań się legendą!

N

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież