Dragon Age

Cuda Thedas

System łupów

Dodano: 15 października 2011 23:27 | autor: Severan

Łupy

Za każdym razem gdy pokonamy Bossa rajdu wypadnie z niego 1 z 5 nagród: pancerz, naszyjnik, hełm, pas lub pierścień (będzie również możliwość zakupienia w sklepie odpowiednich broni). Przedmioty te będą mogły być noszone przez bohaterów każdej klasy i są na prawdę epickie - nawet w porównaniu do niektórych przedmiotów specjalnych, które oferujemy teraz w sklepie.

O tym jak epicki przedmiot dostaniemy decydować będzie to, jak szybko zakończymy rajd. Jak widać na powyższym screenie, łup przyznawany jest w czterech wariantach: platynowym, złotym, srebrnym i brązowym - oznacza to, że każdy z bossów może "wypluć" 20 różnych przedmiotów. Pokonaj szybko przeciwnika i zarób platynowe elementy z najlepszymi statystykami. Nie spiesz się, a zarobisz też całkiem fajne itemy z puli złotych, srebrnych lub brązowych.

W czasie trwania raju będziesz mógł zajrzeć do specjalnego menu "Szczegóły Rajdu", gdzie zobaczysz na jaki łup w danej chwili zasługujesz oraz ile czasu pozostało Ci do zmniejszenia jego wartości.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież