Dragon Age

Cuda Thedas

Działanie obozów

Dodano: 15 października 2011 23:29 | autor: Severan

Łupy

Kontynuować bitwę?
Jest tutaj grupa bandytów strzegąca namiot dowódcy. Kontynuujesz wałkę czy się wycofujesz? (Następna walka liczona jest jako 4 obozy i zawiera ulepszone nagrody).

Po wyruszeniu na rajd, będziesz musiał pokonać określoną liczbę "obozów", zanim dotrzesz do Bossa i zaczniesz zbierać łupy. Ale nie zakładaj, że skoro masz do pokonania 60 obozów, to będzie trzeba stoczyć 60 walk. Będą Ci przyznawane premie obozowe związane z "kontynuowaniem historii" za wygranie kilku bitew z rzędu.

Za każdym razem, gry włączysz Dragon Age: Legends i wskoczysz do aktywnego już rajdu lub też zaczniesz nowy, to pierwsza stoczona bitwa, będzie warta jeden obóz. Po niej będziesz mógł udać się do wieży wartowniczej (w przypadku rajdu na Raspin'a) i tocząc bitwę zebrać wartość dwóch obozów - albo się wycofać. Napieraj dalej w stronę namiotu dowódcy, to będziesz miał możliwość wyeliminowania trzech obozów naraz i tak dalej do momentu zniszczenia za jednym razem aż pięciu obozów (w tym momencie cykl zaczyna się od nowa - pierwsza walka za jeden obóz).

Innymi słowy, im więcej stoczysz walk z rzędu, tym szybciej zakończysz rajd - i prawdopodobnie zwiększysz swoje szanse na zdobycie platynowego łupu. Na dodatek każdy rajd opleciony jest własnym tłem fabularnym, co dodaje mu trochę smaczku.

Pomyśl o tych rajdach, jak o zwykłych bitwach, tylko że nie będziesz miał dostępu do mapy oraz ekwipunku. Za każdym razem będziesz mógł wybrać nowych członków drużyny oraz będą uzupełniane Twoje siły.

Zapamiętaj, że w momencie opuszczenia rajdu wszystkie zebrane premie zostaną zresetowane. Jeśli po zwycięstwie będziesz potrzebował chwili odpoczynku na zmianę uzbrojenia lub wyprodukowanie jakichś mikstur, to walka po powrocie również będzie warta jeden obóz. Upewnij się więc przed walka czy jesteś dobrze wyposażony abyś mógł zbierać premię za "kontynuowanie historii".

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież