Dragon Age

Cuda Thedas

Errata do zestawu 1

Dodano: 18 stycznia 2012 18:10 | autor: roelka

Poniższy dokument zawiera poprawki i wyjaśnienia do Zestawu 1 Dragon Age RPG . Wiele z nich zostało naprawionych w drugim przedruku, lecz pierwszy został wyprzedany w tak szybkim tempie, że pozostałe błędy nie zostały znalezione przez rozpoczęciem ponownego wydruku. Ten dokument nie zawiera poprawek małych błędów, takich jak zagubione "a" czy "the", choć te również zostały naprawione przy okazji drugiego przedruku. Dziękujemy Markowi Solino za jego sokoli wzrok!

Przewodnik Gracza


Strona 35*

Talent Armor Training (Trening Zbroi), drugie zdanie należy zastąpić tym: "Kara od noszenia zbroi dotyczy jedynie Prędkości; postacie nie posiadające talentu uzyskują karę do Zręczności (i przy okazji do Prędkości).

Strona 38

Scouting Talent (Talent Zwiadowczy). Wymagania należy zmienić na te: "Musisz posiadać Zręczność na poziomie 2 lub wyższym".

Strona 40*

Lewa kolumna. Sekcja Armor Penalty ( Kara za Zbroję) , drugie zdanie należy zastąpić tym: "Kara dotyczy twojej Prędkości, jeśli jesteś wyszkolony w używaniu zbroi. Jeśli nie jesteś, kara dotyczy Zręczności (i przy okazji Prędkości).

Strona 57

Tests and Time (Testy i Czas), ostanie zdanie należy zastąpić tym: "Gdy przychodzi kolej na ciebie, jak zwykle zyskujesz dwie akcje."

Strona 63*

Wpis Armor Penalty (Kara za Zbroję ), drugie zdanie należy zastąpić tym: "Kara dotyczy Prędkości, jeśli postać jest wyszkolona w korzystaniu ze zbroi, i Zręczności, jeśli postać nie jest wyszkolona w tym kierunku."

Przewodnik Mistrza Gry


Strona 29*

Statystki Genlocka: Zmień Prędkość na 7, Wartość Zbroi na 5, Obrażenia topora na 1d6+5 i ciężką kolczugę na lekką kolczugę.

Strona 30*

Statystyki Hurlocka: Zmień Prędkość na 10, Wartość Zbroi na 5 i lekką zbroję płytową na lekką kolczugę.

Strona 32

Statystyki Szkieletów: Zmień obrażenia łuku na 1d6+3

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież