Dragon Age

Cuda Thedas

FAQ

Dodano: 07 lutego 2012 16:21 | autor: roelka

Czym jest Dragon Age?

Dragon Age jest tradycyjną grą RPG, rozgrywającą się w świecie mrocznej fantastyki, stworzonym przez BioWare na potrzeby gier komputerowych. W Dragon Age RPG możesz wraz ze swoimi przyjaciółmi wcielić się w wojowników, magów lub łotrzyków żyjących w Thedas i próbujących zdobyć reputację walcząc ze złowieszczymi wrogami i podejmując przeróżne wyzwania. Być może przyjdzie ci walczyć z mrocznymi pomiotami pośród starożytnych, krasnoludzkich ruin, wziąć udział w pojedynku umysłów ze szlachcicem z Orlais lub odkryć tajemnice Pustki. Możesz zdobyć sławę lub umrzeć w bezkresnej dziczy. Niezależnie od przeznaczenia, które cię czeka, sam stworzysz swoją historię. W Dragon Age podejmujesz decyzje i próbujesz przetrwać ich konsekwencje.

Czym jest tradycyjna gra RPG?

Aby zagrać w Dragon Age spotykasz się ze swoimi przyjaciółmi. Podejmowane akcje podobne są to tych znanych z gier komputerowych. Wcielasz się w rolę bohatera, który wyrusza na ekscytujące i niebezpieczne przygody mające miejsce w świecie fantasy. Jednak zamiast komputera używasz do gry swojej wyobraźni. Jedna osoba musi być Mistrzem Gry. MG prezentuje historie i pełni funkcję sędziowską. Pozostałe osoby są graczami. Każdy gracz tworzy swoją postać i odgrywa jej rolę w przygodzie.

Więcej informacji dotyczących Dragon Age.

Fantasy RPG powraca do swoich mrocznych i zapomnianych korzeni wraz z powstaniem Dragon Age RPG, najnowszej gry stworzonej przez zespół odpowiedzialny za A Song of Ice and Fire Roleplaying i Mutants & Masterminds. Dragon Age RPG, oparte na wyjątkowo oczekiwanej grze komputerowej Dragon Age: Początek, przenosi ekscytujący świat fantasy stworzony przez >BioWare, do formy tradycyjny gier RPG. Stwórz swoich własnych bohaterów i kontroluj ich przeznaczenie w Fereldenie i poza nim.

Gra zaprojektowana przez nagrodzonego autora Chrisa Pramasa (Warhammer Fantasy Roleplay, Freeport) oparta jest na nowym systemie, który jest łatwy w opanowaniu i ekscytujący podczas gry - idealne połączenie w tradycyjnym RPG. Gra zawiera wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia przygody - od stworzenia postaci i zasad, do porad Mistrza Gry i przykładowych przygód. Zbierz swoich przyjaciół, chwyć kostki i przygotuj się do wkroczenia w świat bohaterów i złoczyńców, rycerzy i mrocznych pomiotów, bogów i demonów... świat Dragon Age!

Gdzie Dragon Age będzie dostępne?

Dragon Age RPG będzie dostępne do zakupienia w hobbistycznych sklepach z grami i księgarniach (np. Barnes & Nobles i Borders). Grę będzie można zamówić również przez internet z Green Ronin Online Store, Amazon.com i innych.

Informacje dotyczące gry komputerowej.

Dragon Age: Początek jest grą stworzoną przez studio Bioware, znane z takich produkcji jak Baldur's Gate, Knights of the Old Republic i Mass Effect. Gra wprowadza nas do świata Thedas i opowiada bogatą i epicką historię. Lecz w Fereldenie i w Thedas żyje więcej bohaterów i istnieje dużo więcej historii, których stworzenie jest celem Dragon Age RPG.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież