Dragon Age

Cuda Thedas

Set 1

Dodano: 13 stycznia 2012 20:28 | autor: roelka

Dragon Age RPG, Zestaw 1

Nazwa:Dragon Age RPG, Zestaw 1 Mroczne Fantasy Roleplaying
Autor:Chris Pramas
Format: Pudełkowy (2 książki z zasadami, 1 mapa, 3 kostki) lub cyfrowy (trzy pliki PDF)
ISBN-10: 1-934547-30-1
ISBN-13: 978-1-934547-30-4
Cena: $29.95(pudełkowy) lub $17.50(cyfrowy)
Wydawca: Green Ronin
WWW: pudełkowy/cyfrowy

Nowa Era gier Fantasy RPG

Setki lat upłynęły od czasu, gdy ostatnia Plaga spustoszyła świat Thedas. Wielu wierzyło, że była to już ostatnia tak wielka katastrofa i że Era Smoka upłynie w spokoju. Jednak mylili się. Mroczne Pomioty rozbudziły się w głębinach ziemi. Powstał nowy Arcydemon, a w raz z nim narodziła się Plaga, która ogarnęła ziemię i zaciemniła niebiosa. Narody Thedas wypatrują nowego pokolenia bohaterów, lecz kto odpowie na ich prośby?

RPG w klimacie Fantasy powraca do swoich mrocznych korzeni wraz z Dragon Age RPG, najnowszą grą stworzoną przez zespół odpowiedzialny za powstanie A Song of Ice and Fire Roleplaying i Mutants & Masterminds. Dragon Age RPG, oparta na wielokrotnie nagradzanej grze komputerowej Dragon Age: Początek, pozwala powrócić do rozbudowanego i bogatego świata fantasy, wykreowanego przez BioWare. Stwórz swych własnych bohaterów i przejmij kontrolę nad swoim przeznaczeniem w ogarniętym Plagą Thedas.

Zaprojektowana przez nagrodzonego autora Chrisa Pramasa (Warhammer Fantasy Roleplay, Freeport), gra Dragon Age oparta jest na nowym, prostym i ekscytującym systemie. Zestaw pudełkowy zawiera:

  • 64 stronicowy Przewodnik Gracza, wprowadzający do systemu roleplaying, przedstawiający historię Thedas i państwa Fereldenu, kompletny przewodnik do tworzenia postaci, zasady klas i talentów postaci, elementarz magii i podstawowe zasady gry.
  • 64 stronicowy Przewodnik Mistrza Gry, przygotowujący do tej kluczowej roli, porady dla mistrza gry, opis zaawansowanych zasad gry i wstęp do przykładowej przygody wprowadzającej graczy do świata Dragon Age.
  • Wspaniale wykonaną mapę Fereldenu, początkowej lokalizacji w Dragon Age RPG.
  • 3 kostki 6-ścienne.

Dragon Age RPG jest idealną bramą do tradycyjnego roleplaying. System jest prosty w obsłudze i większość akcji można wykonać poprzez rzut kostką. Dragon Age zawiera również innowacyjny system, dzięki któremu sekwencje walki i rzucania czarów są ekscytujące i pełne napięcia.

Zbierz swoich przyjaciół, chwyć kostki i przygotuj się do rozpoczęcia przygody w świecie pełnym bohaterów i złoczyńców, rycerzy i mrocznych pomiotów, bogów i demonów... w świecie Dragon Age!

Notatka: Dragon Age RPG zostanie wydane w formie czterech pudełkowych zestawów, z których każdy zawierał będzie 5 poziomów do odegrania. Zestaw 1 przeznaczony jest dla postaci na poziomie 1-5. Zestaw 2 pokrywa poziomy od 6-10, Zestaw 3 poziomy 11-15, a Zestaw 4 obejmuje poziomy od 16-20. Każdy zestaw zawiera Przewodnik Gracza i Przewodnik Mistrza Gry, jak również dodatkowe kostki i mapy. Oprócz informacji na temat postaci, talentów, magicznych przedmiotów, zaklęć i potworów, Zestawy są również źródłem informacji na temat Thedas i rozgrywanych w nim przygód.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież