Dragon Age

Cuda Thedas

Twarze Thedas: Varrik

Dodano: 23 maja 2012 14:05 | autor: roelka

Twarze Thedas: Varric

Twarze Thedas: Varrik
Zawartość do pobrania (DLC)
do Dragon Age RPG
Scenariusz i przygotowanie: Will Hindmarch
Na podstawie materiałów Zespołu Dragon Age
Projekt graficzny: Hal Mangold
Grafika: Matt Rhodes, Ramil Sunga i Nick Thornborrow
10 stron, kolorowy PDF (3MB)
Kompatybilny z Age-System

Dokądkolwiek się uda, Varrik Tethras (żartobliwy łotrzyk i dzielny towarzysz znany z Dragon Age II), zawsze zdobywa przyjaciół, poznaje lokalne historie i gromadzi najciekawsze plotki. Dokądkolwiek się uda, zawsze trzyma pod ręką swoją charakterystyczną i cenioną kuszę Biankę. Dokądkolwiek się uda, napotyka na kłopoty i zdobywa skarby, o których warto tworzyć opowieści.

W Twarzach Thedas: Varrik, poznajemy opowieść, która być może wydarzyła się naprawdę. DLC do Dragon Age RPG rozpoczyna ekskluzywny wywiad z Mary Kirby, scenarzystką BioWare, której praca wzbudziła Varrika do życia i która wie o nim najwięcej („Była pewna dziewczyna, a ja dokonałem przysięgi. Bianka jest jedyną historią, której nigdy nie opowiem”).

Po przeczytaniu wywiadu będziecie mogli przejść do życiorysu Varrika, dowiedzieć się jaką rolę spełnia w kampanii Dragon Age RPG, poznać statystyki łotrzyka od poziomu 1. do 5., jak również przewodnik do korzystania z talentu Contacts w domu i poza nim i używania go do tworzenia przedmiotów na PC. Na koniec prezentujemy wam statystyki tawerny Pod Wisielcem, znajdującej się w Kirkwall, charakterystycznego płaszcza Varrika i, oczywiście, kuszy Bianki.

Odkryj Twarze Thedas już dzisiaj!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież