Dragon Age

Cuda Thedas

Heroes of Dragon Age

Dodano: 23 sierpnia 2013 17:31 | autor: Severan

Heroes of Dragon Age

Heroes of Dragon Age to nowa gra mobilna typu free-to play, tworzona przez studio EA Capital Games. HoDA przeniesie w świat figurkowego 3D znane postaci i potwory z uniwersum studia BioWare. W grze będzie można zbierać ekipę, z którą wspólnie będziemy wykonywali misje oraz walczyli z innymi zespołami. Im silniejsza formacja, tym wyższy poziom w tabeli.

"Wszyscy lubimy gry CCG, RPG i taktyczne gry zespołowe, ale stają się one już nieco niszowe. Głównym założeniem w Heroes of Dragon Age jest połączenie tych gatunków i zrobienie ich nieco bardziej strategicznymi. Chcemy zrobić strategiczna grę RPG, która będzie w pełni wykorzystywała uniwersum Dragon Age, jego ciekawe postacie i miejsca".

HoDA będzie czymś nowym dla serii. Nie będzie sztywno opowiadała oryginalnej historii. Bardziej będzie skupiać się na scenariuszach w stylu "Co by było, gdyby?". Każde zadanie ma być odmienne i pozwalać graczom na ponowne przeżycie kluczowych momentów znanych z gier Dragon Age, powieści, a także i wpisów encyklopedycznych. To właśnie w tej grze będzie można mieć w jednej drużynie Morrigan i Mroczne Pomioty.

Na starcie Heroes of Dragon Age otrzyma ponad 100 unikalnych postaci, wraz z czterema potencjalnymi ewolucjami i wariantami. Po pewnym czasie pojawią się także i postaci z gry Dragon Age: Inkwizycja i innych produktów Dragon Age.

"Postacie są klasyfikowane względem czterech różnych frakcji i mają swoje plusy i minusy w stylu papier/kamień/nożyce. Gracze kompletują swoją drużynę i umieszczają ją na polu bitwy, gdzie po pewnym czasie automatycznie rozpocznie się walka. Etap planowania wciąż trzyma wszystko strategicznie. Będziesz miał pod ręką wiele zespołów, które są zoptymalizowane pod walkę z odpowiednim rodzajem przeciwników".

HoDa nie będzie grą w stylu pay-to-win. "Wszystko będzie dostępne z poziomu gry i nic nie zostanie zablokowane. Gracze, którzy wydadzą swoje pieniądze, będą mieli większą szansę na zdobycie jakiejś rzadkiej postaci. Uczciwość jest dla nas bardzo ważna".

Premiera Heroes of Dragon Age zaplanowana jest na jesień 2013 roku. Platformami docelowymi gry będą: iPady, iPhone'y iPody Touch oraz urządzenia działające na Androidzie.

Heroes of Dragon Age

1 2 3 4 5

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież