Dragon Age

Cuda Thedas

Dragon Age: Magekiller

Dodano: 06 listopada 2015 12:16 | autor: Severan
Okładka 1 Okładka 2 Okładka 3

Tytuł: Dragon Age: Magekiller
Wydawca: Dark Horse Comics
Ilość numerów: 5
Data premiery: 16 grudnia 2015 (#1) 6 stycznia 2016 (#2), 17 lutego 2016 (#3)
Ilość stron: Zeszyt 1 - 24, Zeszyt 2 - 32, Zeszyt 3 - 32
Twórcy: Greg Rucka (Scenariusz), Carmen Carnero (Ilustracje), Michael Atiyeh (Kolor), Sachin Teng (Okładki).
Wydanie: wersja elektroniczna lub papierowa.
Język wydania: na chwilę obecną potwierdzone jest tylko wydanie w angielskiej wersji językowej.
Cena: 3,99 dolarów (wersja cyfrowa)
Zamówienia: [NUMER 1], [NUMER 2], [NUMER 3].


Studio BioWare i wydawnictwo Dark Horse Comics kolejny raz zjednoczą siły i przygotują coś specjalnego dla fanów uniwersum Dragon Age. 16 grudnia tego roku ukaże się pierwszy z pięciu zeszytów najnowszego komiksu zatytułowanego Dragon Age: Magekiller.
Akcja komiksu rozgrywa się w Minratusie, stolicy Imperium Tevinter, przed wydarzeniami z Dragon Age: Inkwizycji, a następnie równolegle z nimi. Głównymi bohaterami będą tevinterski łowca magów Marius oraz jego trenerka Tessa Forsythia, pochodząca z wpływowego nevarryjskiego rodu. Marius, mag nieużywający swoich magicznych mocy, wraz ze swoją partnerką polują na osoby używające magii krwi w złych zamiarach. Kiedy przyjmują zlecenie od wpływowego klienta, zdają sobie sprawę, że może być to ich ostatnie zadanie. Jednym z wątków poruszonych w komiksie będzie powstanie Venatori. Pojawią się w nim również postaci znane z gier.

Opisy fabuły:


Zeszyt 1:

Tessa i Marius to współpracujący ze sobą najemnicy eliminujący tych, którzy używają magii krwi w złych zamiarach. Kiedy zatrudnia ich wpływowy klient, zdają sobie sprawę, że następne zlecenie może być ostatnim w ich karierze.

Zeszyt 2:

"Władca Tevinteru zmusił Mariusa i Tessę do pozbycia się przebywających w stolicy czterech magów wysokiej rangi. Jednak im bardziej zbliżają się do wypełnienia zadania, tym bardziej sami zbliżają się do śmierci!"

Zeszyt 3:

"Zapędzeni w kozi róg przez demony I zabójców, najemnicy Tessa i Marius walczą o swoje życia. Podczas poszukiwania bezpiecznego schronienia ratują przed demonami wioskę, czym zwracają na siebie uwagę jedynej organizacji próbującej ocalić świat – Inkwizycji!"

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież