Dragon Age

Cuda Thedas

Dragon Age: Until We Sleep

Dodano: 09 marca 2013 16:53 | autor: Severan
Okładka 1 Okładka 2 Okładka 3

Tytuł: Dragon Age: Until We Sleep
Wydawca: Dark Horse Comics
Ilość numerów: 3
Data premiery: 27 marca (#1) 24 kwietnia (#2), 29 maja (#3) Ilość stron: Zeszyt 1 - 32, Zeszyt 2 - 24, Zeszyt 3 - 32.
Twórcy: David Gaider (Scenariusz), Alexander Freed (Scenariusz), Chad Hardin (Ilustracje), Michael Atiyeh (Kolor), Anthony Palumbo (Okładki).
Wydanie: wersja elektroniczna lub papierowa.
Język wydania: na chwilę obecną potwierdzone jest tylko wydanie w angielskiej wersji językowej.
Cena: 3,99 dolarów (wersja cyfrowa)
Zamowienia: [NUMER 1], [NUMER 2], [NUMER 3].


Komiks Dragon Age: Until We Sleep (Dragon Age: Dopóki Śpimy) to ostatnia seria trylogii opowiadającej historię Króla Alistaira, piratki Izabeli i kupca Varrica.
Przygotowany przez Davida Gaidera i Aleksandra Freeda scenariusz oraz ilustracje Chada Hardina sprawiają, że Dragon Age: Until We Sleep jest niezbędnym uzupełnieniem uniwersum Dragon Age.
Zapierająca dech w piersiach akcja oraz niesamowita sceneria - Until We Sleep zawiera wszystko to, co kochamy w fantasy! Nieważne czy jesteście weteranami, czy nowymi fanami Dragon Age, tej historii nie możecie przegapić!

Opisy fabuły:


Zeszyt 1:

Król Alistair współpracując z najgroźniejszą rasą wojowników w Thedas - Qunari oraz Piratką Izabelą i Łotrzykiem Varrickiem, toczy walkę ze złym magiem odpowiedzialnym za zniknięcie jego ojca.

Zeszyt 2:

Wejdź do Pustki, gdzie Twoje życie staje się tym o czym zawsze marzyłeś - tak długo, jak będziesz śnił. Krasnoludzki łotrzyk Varric Tethras podróżuje przez krainy magii i fantazji, aby uratować swoich towarzyszy, których umysły uwięzione zostały w krainie snów i koszmarów. Czy nasi bohaterowie w porę dowiedzą się prawdy i powstrzymają najstraszliwszego z magów przed zrealizowaniem jego snu?

Zeszyt 3:

Aby powstrzymać zło, które kiedyś niemalże roztrzaskało rzeczywistość, Magister Aurelian Titus musi zostać powstrzymany. Żeby tego dokonać, Król Alistair wraz ze swoimi sojusznikami wyrusza do krainy koszmarów. Co zrobi, jeśli ceną zwycięstwa będzie poświęcenie swojego ojca? Czy Alistair zdoła ją zapłacić?

Koncepty:

Bianca

S

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież