Dragon Age

Cuda Thedas

Dragon Age

Dodano: 06 stycznia 2012 15:52 | autor: Severan

Dragon Age to komiks wydany w formie miesięcznika, napisany przez Orsona Scotta Card i AArona Johnston, ilustrowany przez Humberto Ramos i Marka Robinson. Wszystkie sześć części komiksu dostępne są w sprzedaży zarówno w wersji cyfrowej jak i drukowanej. Poniżej znajdziecie kilka informacji o każdej odsłonie cyklu.

Odcinek 1


Fabuła:

W zapomnianych czasach, wojna szalała w krainach. Magowie, władający niesamowicie potężną magią, rządzili światem poprzez swoje mroczne rytuały i zakazane zaklęcia. Ich żądza władzy niemalże doprowadziła do zniszczenia wszystkich żyjących istot i stworzyła przeklęty rodzaj Mrocznych Pomiotów, którzy stali się zarazą ludzkości, troli, wróżek i wszystkich pozostałych istot zamieszkujących świat. W obecnych czasach, magia jest pieczołowicie kontrolowana i nauczana wśród świętych murów Kręgu Magii. Magów strzegą czujni Templariusze. W tym miejscu narodziła się nowa generacja Magów, z których poprzez trudny trening wyrosną wojownicy magii, gotowi obalić zasady Templariuszy i zmienić na zawsze losy świata.

Kilka stron promocyjnych części 1


Odcinek 2

Fabuła:

Gleam, dziecko zrodzone z potężnego maga i bezlitosnego templariusze, dorosła i włada swoją własną mocą. Czy uda się jej powstrzymać Mroczne Pomioty przed wymordowaniem jej przybranej rodziny?

Kilka stron promocyjnych części 2


Odcinek 3


Fabuła:

Ich rodzina wybita, Gleam wraz ze swoimi braćmi Agmo i Datlinem ruszyli w drogę, by odszukać morderców. Ale po magicznym uzdrowieniu swojego brata Agmo, Gleam w walce zwraca niepożądaną uwagę krasnoluda Minderela, jak również grupy zabójczych demonicznych uczniów Człowieka Światła!

Kilka stron promocyjnych części 3


Odcinek 4


Fabuła:

Gleam zawsze była ostrożna i ukrywała swoje zdolności magiczne, ale od kiedy jej brat został ranny w walce, nie miała wyboru i musiała użyć swoich mocy, żeby ochronić go w miejscach publicznych. Takie posunięcia szybko przykuwają uwagę templariuszy, a w szczególności jednego rycerza: Duty'ego, który znany był niegdyś jako Sadatt - jej ojciec. Czy to spotkanie przyniesie obydwojgu radość, czy może śmierć?

Kilka stron promocyjnych części 4


Odcinek 5


Fabuła:

Pojmana przez templariuszy i rozpoznana jako mag, Gleam dowiaduje się, że jest związana z Wieżą Kręgu, ostatnim miejscem, do którego chciałby pójść mag. Ale templariusze to nie jedyne niebezpieczeństwo w lasach, ponieważ Gleam musi stanąć twarzą w twarz z ... potwornym pająkiem, którego jad może zabić w mgnieniu oka.

Kilka stron promocyjnych części 5


Odcinek 6


Fabuła:

Gleam, pojmana przez templariuszy po tym, jak odkryli jej prawdziwą tożsamość, ma zostać zamknięta w Kręgu Magii - w miejscu, do którego nie chce trafić żadna osoba władająca magią. Ale templariusze nie są jedynym niebezpieczeństwem czyhającym w lasach, wkrótce Gleam będzie musiała zmierzyć się z potwornym pająkiem, którego jad potrafi w jednej chwili uśmiercić człowieka!

Kilka stron promocyjnych części 6

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież