Dragon Age

Cuda Thedas

Rozłam

Dodano: 05 stycznia 2012 20:26 | autor: Severan

Dragon Age: Rozłam

data wydania:2012
Tytuł oryginału: Dragon Age: Asunder
ISBN-13 978-83-7574-646-4
Wymiary: 125 x 195
Liczba stron: 536
Oprawa: miękka
Wydawca: Fabryka Słów
WWW: [link]

Tajemniczy zabójca przemyka się po korytarzach Białej Iglicy, centrum władzy templariuszy potężnego Imperium Orlais. Aby udowodnić swoją niewinność, Rhys niechętnie wyrusza w podroż do zachodnich pustkowi, które nie tylko ujawnią mu znacznie więcej niż się spodziewał, ale także na zawsze zmienią losy jego kolegów - magów.

Cole umarł w najgłębszym lochu w Białej Iglicy. Kiedy zgasło ostatnie wspomnienie o nim, zrodził się Duch Iglicy. Chociaż… może to tylko wciąż samotny człowiek, który zniknął?

Ktoś morduje niedoszłych adeptów magii. Dla Wielkiego Poszukiwacza Lamberta z zakonu templariuszy sprawcą zbrodni jest zaklinacz Rhys. Ale nie wszyscy tak uważają. Wynne, bohatera Plagi Fereldeńskiej, postanawia ratować Rhysa.

Razem z drużyną wyruszają do Fortecy Adamant, leżącej u wrót otchłani. W miejscu, gdzie Zasłona jest cienka jak pergamin, demony są bliżej niż gdziekolwiek indziej. Kto wie, co się stanie, gdy magowie usłyszą ich pieśń? Oni albo… Cole, którego nikt nie może zapamiętać. Ale on pamięta.

Fragmenty promocyjne:


Fragment 1:

Jestem Duchem Wieży - tłumaczenie Cudów Thedas


Audiobook fragmentu 1:


Powiązane newsy

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież