Dragon Age

Cuda Thedas

Geralt i Hawke w jednym żyli świecie - konkurs

Dodano: 25 czerwca 2012 13:41 | autor: Severan
Cuda Thedas

Współpraca między serwisami o grach zawsze jest mile widziana. Wspólnie z Warownią Starego Morza, postanowiliśmy zorganizować konkurs łączący światy Geralta i Hawke'a.

Nagroda za pierwsze miejsce w konkursie jest nie byle jaka, bowiem na zwycięzcę czeka konsolowa Edycja Rozszerzona Wiedźmina 2 (ufundowana przez moją skromną osobę).

Zdobycie nagrody, tak samo jak walki obu bohaterów, nie jest proste. Trudność polega na przygotowaniu pracy (tekst, grafika, filmik), łączącej światy Wiedźmina i Dragon Age. Ukończone dzieło należy wysłać na adres mailowy WSM.


Geralt i Hawke w jednym żyli świecie - konkurs

Więcej informacji o konkursie znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Forma dowolna. Może to być grafika, obrazek, opowiadanie, komiks, filmik, cokolwiek... Z tym, że nie może to być plagiat czyjegoś dzieła. A jeśli do wykonania, załóżmy grafiki, użyłeś/aś gotowych już, cudzych obrazków, to prosimy podać źródło.

Co się tyczy opowiadań - jeśli zdecydowałeś/aś się na taką formę pracy, to ułatwiłoby to oceniającym sprawę, gdyby w załączniku/linku był odnośnik do pliku w formacie *.doc

Na Wasze dzieła będziemy czekać od dnia dzisiejszego do 15 lipca 2012r. włącznie, a wyniki ukażą się w ciągu tygodnia od zakończenia wysyłania prac. Przewidujemy ewentualny poślizg, gdyby któryś z oceniających nie miał w tym czasie dostępu do prac, bo z wiadomych przyczyn byłby poza domem (wakacje, urlop) i w tym przypadku prosimy o nie wysyłanie później wiadomości z pytaniem "Kiedy wyniki?".

No, to pióra w dłoń, pędzle w drugą i do dzieła ;). Życzymy powodzenia.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież