Dragon Age

Cuda Thedas

Smoczy konkurs Cudów Thedas!!!

Dodano: 26 grudnia 2012 20:00 | autor: Severan
Cuda Thedas

Wortal Cuda Thedas wspólnie ze sklepem LunaMarket.pl organizuje smoczy konkurs, w którym do wygrania jest ciekawa nagroda - skarbonka w kształcie smoczej czaszki. Co trzeba zrobić, aby ją zdobyć? Należy w dowolnej formie (rysunek, tekst itp.) przedstawić nam swoje wyobrażenie na temat głównego bohatera nadchodzącej gry Dragon Age III: Inquisition (Dragon Age III: Inkwizycja). Swoje prace przesyłajcie na nasz adres mailowy do 6 stycznia (włącznie). Więcej informacji o konkursie znajdziecie w zamieszczonym w rozwinięciu regulaminie. Przeczytajcie go dokładnie przed wysłaniem swojego zgłoszenia! Czekamy na Wasze prace i życzymy powodzenia :)

Konkurs


REGULAMIN KONKURSU:

 1. Nagrody w konkursie sponsoruje sklep LunaMarket.pl - polski sklep z gadżetami o tematyce Gothic i Fantasy.
 2. Organizatorem konkursu jest wortal Cuda Thedas
 3. Konkurs rozpoczyna się 26 grudnia 2012r. i trwać będzie do 6 stycznia 2013 roku.
 4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 9 stycznia.
 5. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie pracy w dowolnej formie (rysunek, tekst, piosenka itp.) odpowiadającej na pytanie "Jak wyobrażasz sobie głównego bohatera Dragon Age III?";/
 6. Uczestnikami konkursu nie mogą być osoby należące do redakcji organizatorów.
 7. Nagrodami w konkursie jest skarbonka w kształcie czaszki smoka. (obrazki poniżej)
 8. 1 2 3 4
 9. Prace nadesłane na konkurs muszą w całości stanowić twórczość osoby biorącej udział w Konkursie, nie mogą być obciążone prawami ustanowionymi na rzecz osób trzecich. Jeżeli jednak używać będziecie jakichkolwiek fragmentów prac innych osób, to prosimy o podanie linków do źródeł.
 10. Swoje prace należy wysyłać pod adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 11. Każda wysłana praca musi w tytule posiadać informację „[Cuda Thedas] Konkurs”.
 12. Przesyłając pracę na Konkurs, Uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie swojej pracy na stronach organizatorów, oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101/2002, poz. 926 z późn. zm)
 13. W sytuacjach wyjątkowych Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.
 14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy prawa.

Cuda Thedas

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież