Dragon Age

Cuda Thedas

3. urodziny Cudów Thedas - Konkursy

Dodano: 15 marca 2013 17:55 | autor: Severan
Cuda Thedas

Jest nam niezmiernie miło wspólnie z Wami świętować trzecie już urodziny Cudów Thedas. Tradycją jest, że 15 marca - w dzień upamiętniający powstanie naszego wortalu, organizujemy specjalnie dla Was kilka konkursów z ciekawymi nagrodami. Wciąż nie uległo to zmianie, bo właśnie dzięki Wam istnieją Cuda Thedas i dzięki Wam wciąż pniemy się do góry. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszymi konkurami i oczywiście do wzięcia udziału w nich :)

3. urodziny Cudów Thedas

KONKURS 1 – ZNAJDŹ UKRYTY WYRAZ

AW artykułach na naszym wortalu poukrywaliśmy kilka obrazków, zawierających tajemnicze litery. Waszym zadaniem jest odszukać wszystkie grafiki i ułożyć sekretne słowo związane z Zakonem. Jedną z grafik dołączamy w tym newsie. Nagrodą w tym konkursie jest kod na 1600 punktów BioWare.

KONKURS 2 – OPOWIADANIE

Zadanie polega na samodzielnym dokończeniu poniższej historii, przygotowanej przez Vilmathien. Najciekawsza praca zostanie nagrodzona tajemniczą grą od EA Polska.

Spod żelaznej przyłbicy spoglądają w dal korytarza dwa jasne punkciki jarzące się niezwykłym blaskiem. Z zainteresowaniem lustrują otoczenie, przeskakując wzrokiem z zimnych, kamiennych ścian na poruszające się z gracją sylwetki. Ich fizjonomie ukryte w nikłym mroku są rozświetlane, co jakiś czas przez blask wydobywający się z pochodni - od łuczywa, na którym wznosi się tańczący płomień, bije minimalne ciepło wprawiające ciało w przyjemne drżenie. Ten sam rycerz wpatrujący się w grupkę magów, przestąpił leniwie z jednej nogi na drugą. Poprawił krwistą, jedwabną tunikę spływającą spod płytowej zbroi na kamienną posadzkę. Poruszył się niespokojnie i kiwnął kilkakrotnie głową to w jedną to w drugą stronę. Czuł jak chłodne krople potu spływają mu po skroniach i karku. Przy każdym choćby najcichszym ruchu zbroja brzęczała i dawała o sobie znać, co wprawiało młodego mężczyznę w stan irytacji. Był to zaledwie pierwszy tydzień jego pełnoprawnej warty, a sam do końca nie wiedział ile jeszcze zdoła wytrzymać. Jedynym plusem blaszanego hełmu była możliwość wodzenia wzrokiem za młodymi adeptkami magii i przymykanie powiek, gdy nikt go nie obserwował. Lecz nie wyobrażał sobie, aby jego życie miało tak wyglądać. Tym bardziej nie po treningach, które musiał przejść, rzeczach, których musiał się wyrzec. Jednak nie mógł narzekać na nocne obchody Wieży. W szczególności, jeśli chodziło o Wielką Bibliotekę.

KONKURS 3 – QUIZ

Konkurencja polega na podaniu odpowiedzi na 5 prostych pytań (patrz poniżej), nawiązujących do poprzednich gier z serii Dragon Age. Spośród wszystkich prawidłowo nadesłanych odpowiedzi, wylosujemy dwóch zwycięzców, do których powędruje książka Assassin's Creed: Bractwo lub 2x Crysis: Eskalacja

 1. Kim są Apostaci?
 2. Kto jest głową Zakonu w Tevinter?
 3. Czemu zapobiec ma Rytuał Wyciszenia?
 4. Jak Varric nazywa swoją kuszę?
 5. Do czego dążą libertarianie?

KONKURS 4 – NARYSUJ KOBIETĘ QUNARI

Kolejne zadanie jest skierowane do naszych artystów. Chcielibyśmy, abyście przedstawili nam swoją wizję wyglądu kobiety Qunari. Styl może być dowolny – komiks, art, rysunek cyfrowy itp. Pamiętajcie, żeby Wasza praca była samodzielna. Do autora najlepszej pracy powędruje Lampka LED, przedstawiająca Smoka z Magiczną Kulą (zdjęcie możecie zobaczyć w regulaminie).

KONKURS 5 – FACEBOOK

Nie zapominamy także o naszej bardzo aktywnej społeczności na facebooku. Dla niej również mamy pewną konkurencję, związaną z nadchodzącą grą Dragon Age 3: Inkwizycja. Aby zgarnąć nagrodę w tym konkursie - Litografię z motywem z Dragon Age lub książkę Crysis: Eskalacja, należy wymyślić motto Inkwizytorów i przesłać je poprzez prywatną wiadomość na naszym profilu.

Więcej informacji znajdzie w znajdującym się w rozwinięciu Regulaminie. Koniecznie go przeczytajcie przed wysłanie swoich zgłoszeń do któregokolwiek z konkursów.

REGULAMIN KONKURSÓW

§ 1. Organizator i czas trwania Konkursów

§ 2. Warunki uczestnictwa w Konkursach

 • W Konkursach mogą brać udział tylko osoby mieszkające na terenie Polski.
 • Każdy uczestnik może wziąć udział we wszystkich konkursach – należy tylko pamiętać o przesłaniu każdego zgłoszenia osobno.
 • Uczestnikiem Konkursów może być osoba fizyczna, która do 5 kwietnia 2013 r. spełni warunki jednego z 5 konkursów wymienionych w punkcie § 3. Osoba ta nie może należeć do redakcji wortalu, ani pracowników firm fundujących nagrody.
 • Teksty nadesłane na Konkurs 2 oraz prace na Konkurs 4 muszą w całości stanowić twórczość osoby biorącej udział w Konkursie, nie mogą być obciążone prawami ustanowionymi na rzecz osób trzecich. Treści nadesłane na Konkurs 2 oraz prace na Konkurs 4 nie mogą w żadnej swojej części stanowić plagiatu, być kopią lub fragmentem jakichkolwiek innych utworów. Pracami konkursowymi nie mogą być teksty i obrazy, które w całości były publikowane w którymkolwiek z mediów.
 • Naruszenie przez uczestnika Konkursów któregokolwiek z wymienionych powyżej warunków uczestnictwa w Konkursie, spowoduje utratę prawa do otrzymania nagrody. W przypadku zaistnienia okoliczności wymienionych w §2 pkt 2, uczestnik Konkursu będzie zobowiązany do zwrotu otrzymanej nagrody.
 • Uczestnik konkursów wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101/2002, poz. 926 z późn. zm.) oraz na publikację wysłanej przez siebie pracy na stronie wortalu Cuda Thedas.
 • Do 8 kwietnia 2013 r., spośród nadesłanych prac jury wyłoni zwycięzców, którym przyzna odpowiednio nagrody wymienione w §3 pkt.
 • Ogłoszenie wyników Konkursów nastąpi najpóźniej 8 kwietnia 2013 r., poprzez zamieszczenie na stronie wortalu Cuda Thedas oraz facebookowym fanpage'u GameWalk.pl informacji o rozstrzygnięciu Konkursu, zawierającej imiona, nazwiska i/lub nicki zwycięzców.

§ 3. Zasady Konkursów

 • Aby wziąć udział w konkurencji, należy spełnić warunki jednego z poniższych konkursów:

KONKURS 1

Konkurencja polega na odnalezieniu wszystkich grafik z literami poukrywanych w artykułach na naszym wortalu. Hasło z grafik należy przesłać w wyznaczonym czasie, na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , z dopiskiem „Cuda Thedas Konkurs 1”.

KONKURS 2

Jest to konkurs literacki. Konkurencja polega na napisaniu krótkiej kontynuacji historii napisanej przez Vilmathien. Prace należy przesłać w wyznaczonym czasie, na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , z dopiskiem „Cuda Thedas Konkurs 2”. Objętość tekstu i jego forma nie jest ograniczona. W Konkursie wezmą udział tylko i wyłącznie teksty napisane w języku polskim.

KONKURS 3

Zadanie konkursowe polega na podaniu odpowiedzi na 5 pytań (patrz wyżej), nawiązujących do gier z serii Dragon Age. Odpowiedzi należy przesłać w wyznaczonym czasie, na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , z dopiskiem „Cuda Thedas Konkurs 3”.

KONKURS 4

Jest to konkurs graficzny. Konkurencja polega na przygotowaniu grafiki prezentującej Waszą wizję wyglądu kobiety Qunari. Prace należy przesłać w wyznaczonym czasie, na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , z dopiskiem „Cuda Thedas Konkurs 4”. Forma pracy jest dowolna.

KONKURS 5

Konkurs dotyczy tylko naszych fanów na facebooku. Aby zgarnąć nagrodę w tym konkursie, należy wymyślić motto Inkwizytorów i przesłać je poprzez prywatną wiadomość na naszym profilu.

W Konkursach przewidziano następujące nagrody:

KONKURS 1

Kod na 1600 punktów BioWare ufundowany przez firmę EA Polska.

1600 punktów BioWare

KONKURS 2

Tajemnicza gra, ufundowana przez EA Polska.

Tajemnicza gra

KONKURS 3

Książki: Assassin's Creed: Bractwo oraz 2x Crysis: Eskalacja, ufundowane przez wydawnictwo Insignis

Assassin's Creed: Bractwo Crysis: Eskalacja

KONKURS 4

Czarny Smok z Magiczną Kulą - lampka LED z nożem do otwierania listów, ufundowana przez sklep LunaMarket.pl

Czarny Smok z Magiczną Kulą

KONKURS 5

Litografia z motywem Dragon Age od EA Polska oraz książka Crysis: Eskalacja, ufundowana przez wydawnictwo Insignis

Litografia z motywem Dragon Age Crysis: Eskalacja

§ 4. Postępowanie reklamacyjne

 • Decyzja jury, wskazująca laureatów Konkursów oraz przyznanie im nagród, jest ostateczna.
 • W przypadku, gdy zwycięzca nie wyśle Organizatorowi wiadomości zwrotnej, zawierającej adres do wysyłki nagrody, to przechodzi ona na inną, wytypowaną przez jury osobę.

§ 5. Postanowienia końcowe

 • Osobą odpowiedzialną za Konkursy ze strony Organizatora Konkursów jest administrator wortalu Cuda Thedas - Severan.
 • Przesyłając prace na Konkursy, Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Konkursów zawarte w niniejszym Regulaminie. Wysyłając zgłoszenie na Konkursy, Uczestnik wyraża również zgodę na wykorzystywanie swoich danych do celów Konkursów, ma jednocześnie prawo do wglądu w nie oraz wprowadzania w nich poprawek.
 • W sytuacjach wyjątkowych Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy prawa.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież