Dragon Age

Cuda Thedas

Youtubowy konkurs Cudów Thedas!

Dodano: 22 kwietnia 2013 20:00 | autor: Severan
Cuda Thedas

Wspólnie z naszym partnerem, zagrajmerem caldernem5, zapraszamy Was na nowy konkurs, w którym wygrać można kod na 1600 punktów BioWare oraz książkę Crysis: Eskalacja. Aby wziąć udział w konkursie, należy oglądać wstawione przez calderna filmiki Let's Play Dragon Age II oraz wypatrywać w nich ukrytych literek. Każda osoba, która znajdzie wszystkie literki i prześle ułożony wyraz na adres konkursowy, weźmie udział w losowaniu nagród. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w losowaniu jest subskrybowanie kanału caldern5 oraz CudaThedas. Playlistę z filmikami znajdziecie poniżej, zaś w rozwinięciu umieszczony został regulamin tego konkursu. Koniecznie się z nim zapoznajcie przez wzięciem udziału. Życzymy powodzenia.

REGULAMIN KONKURSU:

  1. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby subskrybujące kanał caldern5 oraz CudaThedas
  2. Nagrody w konkursie sponsorują firma EA Polska oraz wydawnictwo Insignis
  3. Organizatorami konkursu są: wortal Cuda Thedas[] oraz zagrajmer Caldern5.
  4. Konkurs rozpoczyna się 18 Kwietnia i trwać będzie do 31 Maja
  5. Ogłoszenie wyników nastąpi do 5 Czerwca
  6. Przedmiotem konkursu jest odnalezienie w filmikach zamieszczonych na youtubowym profilu caldern5 i CudaThedas ukrytych literek, a następnie ułożenie z nich konkursowego wyrazu.
  7. Uczestnikami konkursu nie mogą być osoby należące do redakcji organizatorów.
  8. Nagrodami w konkursie jest książka Crysis: Eskalacja oraz kod na 1600 punktów BioWare
  9. Ułożony wyraz należy przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. koniecznie w tytule dopisując [KONKURS YOUTUBE]
  10. Spośród wszystkich poprawnie nadesłanych wyrazów jury wybierze dwóch zwycięzców, do których powędrują powyżej wymienione nagrody.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież