Dragon Age

Cuda Thedas

Dołącz do nas

Dodano: 25 czerwca 2020 22:22 | autor: Severan
Cuda Thedas

Wciąż szukamy pasjonatów do adopcji!

OBECNIE POSZUKUJEMY:

✔️ Osób do korekty tekstów. Staramy się, żeby nasze wypociny zawsze były zgodne z zasadami języka polskiego, zostawiając odrobinę luzu dla lingwistycznej kreatywności. Ta swoboda nie eliminuje jednak potrzeby sprawdzania wszystkiego pod kątem baboli, więc jeśli znacie się na mowie ojczystej i potraficie wyłapać co, gdzie i dlaczego jest nie tak – koniecznie dajcie nam znać.

✔️ Osób które chętnie zasilą naszą bazę recenzji. Nasze działy aż proszą się by je zapełniać ciekawymi recenzjami i tekstami publicystycznymi. W czasach kwarantanny z pewnością każdy z Was ma styczność z wieloma produktami popkulturowymi. Jeśli lubisz dzielić się z innymi swoją opinią na temat danego produktu, to zapraszamy serdecznie.

Jak pewnie wiecie, działamy non-profit, z czystej pasji. Całkiem często udaje się nam złapać jakieś egzemplarze recenzenckie, wiec przy skrobaniu tekstów nie będziecie musieli liczyć na swoje osobiste zbiory :). Pamiętajcie też, że dołączenie do nas w roli korektora / recenzenta gier nie przekreśla możliwości zbaczania z modus operandi danego stanowiska. Chcecie napisać o czymś innym? Nie ma najmniejszego problemu. Chcecie oprócz poprawiania tekstów innych ludzi także samemu coś zrecenzować? Proszę bardzo!

Jeśli chcecie trochę się uzewnętrznić popkulturowo, dotrzeć do ludzi i pomóc nam szerzyć wszystko to, co z jakiegoś powodu uważamy za dobro warte obczajenia – zajrzyjcie na https://nerdheim.pl/nabor/.

Czekamy!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież