Dragon Age

Cuda Thedas

Dragon Age: Dawn of the Seeker wiosną na DVD i Blu-ray

Dodano: 28 stycznia 2012 13:23 | autor: roelka

Wraz z powstaniem oficjalnej strony internetowej o Dragon Age: Dawn of the Seeker, twórcy zaprezentowali nowe informacje na temat produkcji. Otóż z wpisów możemy dowiedzieć się, że w Ameryce anime ukaże się wiosną od razu na DVD i Blu-ray. Na stronie pojawił się także nowy opis fabuły oraz informacja, że pierwszy promocyjny fragment filmu będziemy mogli obejrzeć już 30 stycznia, o godzinie 18:30 czasu ET (u nas będzie to nieco po północy dnia następnego), w specjalnym programie X-Play, przygotowanym przez telewizję G4TV. Nowy filmik wstawiamy poniżej, zaś opis fabuły i resztę informacji znajdziecie w rozwinięciu. Zapraszamy.

[AKTUALIZACJA] Nowe materiały dostępne będą pod TYM adresem.

Ogólne:

Dragon Age: Dawn of the Seeker Rok 2012 jest Rokiem Smoka, w związku z czym jest idealnym momentem na premierę Dragon Age: Dawn of the Seeker. Na początek prezentujemy naszą zupełnie nową stronę i filmik Aktualizacji Produkcji, dający wgląd w to, co dzieje się poza główną sceną. (patrz powyżej - przyp. red.)

Nasz zespół w FUNimation jest bardzo podekscytowany możliwością współpracy z BioWare i Electronic Arts przy tworzeniu tego filmu. Aktualizacje i informacje zza kulis będą regularnie umieszczane na stronie, więc pamiętajcie by zaglądać do nas aby dowiedzieć się więcej o Cassandrze, Poszukiwaczach i pozostałych elementach świata Dragon Age.

W poniedziałek 30 stycznia o godzinie 18:30 ET zapraszamy do obejrzenia na kanale G4 TV "X-Play" pierwszej sceny walki z Dragon Age: Dawn of the Seeker.

Informacje o filmie:

Tej wiosny film będzie dostępny na DVD i Blu-ray.

Słońce wstaje w pierwszych dniach nowej, ekscytującej epoki w Dragon Age: Dawn of the Seeker - pierwszej, pełnometrażowej animowanej produkcji, wzbogacającej świat Dragon Age. Na terenach Orlais, zuchwała młoda Poszukiwaczka Cassandra próbuję powstrzymać opływającą w krwi konspirację. Ukryte siły próbują zniszczyć najbardziej potężny zakon religijny na świecie; wraz z rozwojem spisku Cassandra zostaje oskarżona o zdradę i morderstwo. Prześladowana zarówno przez przyjaciół jak i wrogów, impulsywna piękność musi oczyścić swoje imię, jednocześnie walcząc ze skorumpowanymi Templariuszami i nikczemnymi Magami Krwi. Jeśli nie uda się jej dowieść swojej niewinności, czeka ją ostrze kata. Jeśli zdoła przezwyciężyć swój gniew i zdemaskować siły zagrażające władzy Boskiej, Cassandra zajmie miejsce wśród legend.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież