Dragon Age

Cuda Thedas

Dragon Age: Dawn of the Seeker - amerykańska premiera już dziś!

Dodano: 29 maja 2012 18:42 | autor: Severan

To właśnie ten dzień! Dzisiaj swoją premierę z Stanach Zjednoczonych ma najnowsza produkcja studia FUNimation, osadzona w uniwersum Dragon Age - Dragon Age: Dawn of the Seeker. Anime opowiada o losach znanej z Dragon Age 2 Poszukiwaczki Cassandry. Więcej informacji o filmie znajdziecie pod TYM adresem. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej GALERII, poświęconej temu anime. Miejmy nadzieję, że za jakiś czas będę mógł napisać Wam, że produkcja ta wydana zostanie również u nas. Na dzień dzisiejszy nic o tym nie wiadomo. (W komentarzu umieściłem wypowiedź Tomasza Tinca z EA Polska, odnośnie wydania tego filmu u nas)

Dragon Age: Dawn of the Seeker

Dragon Age: Dawn of the Seeker jest już dostępne na DVD i Blu-ray! Wciąż możliwy jest zakup filmu na Amazon.com, po specjalnej, promocyjnej cenie $14.86, która objęta jest 56% zniżką. To jest nasze pierwsze tak duże przedsięwzięcie, więc jest to dla nas dość ważne.
Zakupiliście już swoje kopie? Co sądzicie o produkcji?

Fabuła:

W krainie, gdzie bitwy toczy się mieczami i magią, młoda bohaterka rośnie w chwale podczas zatargów Templariuszy, Magów i Smoków. Cassandra, zuchwała i piękna wojowniczka, musi powstrzymać spisek, który zagraża najpotężniejszemu Zakonowi w królestwie. Oskarżona o zbrodnie i zdradę, ścigana przez przyjaciół i wrogów, Cassandra musi oczyścić swoje imię i przezwyciężyć gniew, aby uratować świat i zapisać się w kartach historii.

[AKTUALIZACJA] W rozwinięciu dorzucamy specjalny filmik premierowy przygotowany przez studio FUNimation.

[AKTUALIZACJA 2] I jeszcze jeden ekskluzywny materiał - tym razem od serwisu Machinima.com

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież