Dragon Age

Cuda Thedas

Rozmowa FUNimation z zespołem Seether

Dodano: 21 czerwca 2012 10:23 | autor: Severan

Podczas ostatniej trasy koncertowej zespołu Seether, ekipa FUnimation i FUNimusic postanowiła porozmawiać z twórcami głównego motywu amerykańskiej wersji anime Dragon Age: Dawn of The Seeker. Wkrótce udostępniony zostanie materiał z tej rozmowy. Tymczasem w rozwinięciu publikujemy przetłumaczony wpis od FUNimation, mówiący o rozmowie z zespołem oraz innych atrakcjach, związanych z filmem.

FUNimusic

Powinniście zamówić swoje egzmeplarze Dragon Age: Dawn of the Seeker i obejrzeć film. W razie gdybyście nie wiedzieli, to piosenka puszczona w napisach końcowych wykonana została przez zespół Seether i przygotowana została dla Was dzięki naszej nowej inicjatywie muzycznej FUNimusic. Utwór "Dragon in Me(Desire for Need)" dostępny jest do pobrania już teraz pod adresem FUNimusic.com

Seether1 Seether2

My i ekipa FUNimusic miała okazję usiąść na chwilę z zespołem Seether, łapiąc ich podczas ostatniej trasy koncertowej po Ameryce oraz porozmawiać z nimi na temat filmu i stworzenia muzyki. Miejcie oczy szeroko otwarte, ponieważ już niedługo pojawią się ekskluzywne materiały z tego wywiadu.

Jeżeli odwiedzisz stronę FUNimusic, to sprawdź również inne utwory wykonane specjalnie na potrzeby filmu Dragon Age: Dawn of the Seeker.

  • If I Jump Now – by Shanice
  • 321 – by The Drug

Możesz również śledzić profile FUNimusic na twitterze i facebooku.

Seether3

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież