Dragon Age

Cuda Thedas

Informacje o polskim wydaniu komiksu Dragon Age: Zabójca magów #1

Dodano: 07 stycznia 2017 19:18 | autor: Severan

Dragon Age: Zabójca magów #1

Już 11.01.2017 nakładem Wydawnictwa Okami ukaże się polska wersja komiksu ze świata Dragon Age - Dragon Age: Zabójca magów, którego to każdy z zeszytów mieliśmy okazje zrecenzować na blogu Nie Tylko Gry . Jest to dla nas niezwykłe wydarzenie - pierwszy raz mamy okazję objąć naszym patronatem (jako ekipa Nie Tylko Gry) produkt, o który tak długo zabiegaliśmy na naszym rynku. W rozwinięciu znaleźć możecie szczegółowy opis wydania, wygląd polskiej okładki oraz 2 strony promocyjne. Mamy nadzieję, że komiks świetnie przyjmie się w naszym kraju, a wydawnictwo zdecyduje się także na wydanie trylogii ze scenariuszem Davida Gaidera. Dajcie znać jak podoba Wam się polski przekład.

OPIS:

Legendarny scenarzysta Greg Rucka rozpoczyna nową opowieść osadzoną we wciągającym świecie mrocznego fantasy Dragon Age!
Tessa i Marius, najemnicy wierni tylko wobec siebie samych, zarabiają na życie tropiąc i eliminując tych, którzy wykorzystują magię do krzywdzenia innych.
Zmuszeni do ucieczki przez zdradzieckiego zleceniodawcę pragnącego zatrzeć za sobą wszystkie ślady, znajdują schronienie w szeregach odrodzonej Inkwizycji.
Jednak gdy na nieboskłonie pojawia się tajemniczy Wyłom, podążający w ślad za nimi zabójcy okazuję się być okazują się być ich najmniejszym zmartwieniem.
Czy z pomocą nowych towarzyszy Tessa i Marius zdołają ocalić Thedas przed największym zagrożeniem w historii kontynentu?

AUTORZY:

Scenariusz: Greg Rucka
Rysunki: Carmen Carnero
Tusz: Terry Pallot
Kolory: Michael Atiyeh
Okładka: Sachin Teng
Przekład: Dariusz Stańczyk
Redakcja wyd. polskiego: Marcin Waincetel
Redaktor naczelny wyd. polskiego: Rafał Maj

STRONY PROMOCYJNE:

Dragon Age: Zabójca magów #1 strona 1

Dragon Age: Zabójca magów #1 strona 2

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież