Dragon Age

Cuda Thedas

Tom 1

Dodano: 27 lutego 2013 22:59 | autor: Severan
Okładka 1 Okładka 2 Okładka 3 Okładka 4

Tytuł: Dragon Age: The World of Thedas Volume 1
Wydawca: Dark Horse Comics
Data premiery: 3 kwietnia (Świat), nieznana(Polska)
Ilość stron: 184
Twórcy: (wybrani) David Gaider, Ben Gelinas, Dave Marshall, Mike Laidlaw
Wysokość: 305mm
Szerokość: 229mm
Wydanie: wersja elektroniczna lub papierowa w twardej okładce.
Język wydania: na chwilę obecną potwierdzone jest tylko wydanie w angielskiej wersji językowej.
Cena: 39,99 dolarów (lub w innych cenach, ustalonych przez sprzedawców)
Zamówienie:[LINK]

Kusząco zaprojektowany i wypełniony setkami soczystych grafik przygotowanych przez twórców gier - tak wygląda ostateczny przewodnik po arcydziele, jakim jest mroczne fantasy stworzone przez BioWare.
Nowicjuszom w dziedzinie Dragon Age, ta wszechstronna książka pozwoli zapoznać się ze wszystkimi regionami, religiami, potworami, magią i pozostałymi elementami świata!
Oddani fani wcześniej nie mieli możliwości poznania sekretów epickiego fantasy BioWare w tak kompletnej i zniewalającej formie! The World of Thedas Volume 1 jest wypełniony po brzegi nigdy wcześniej nie publikowanymi grafikami stworzonymi przez twórców gier!
Ten dramatyczny, przystępny, piękny tom rozświetli najciemniejsze zakątki Głębokich Ścieżek i przeprowadzi przez zwodnicze rejony Pustki, zabierając czytelników w podróż po jednym z najbardziej realnych światów fantasy!

Jest to zbiór wiedzy, polityki, religii, geologii, krain. Oprócz tekstu będzie zawierać również grafiki. Grafiki ze wszystkich TRZECH gier, koncept arty i wiele więcej. - Chris Priestly

Artbooki, jak i książki podobne do tej, tworzone są dla graczy w celu rozwijania doświadczenia związanego ze światem. Chcemy, by były ważne dla ogólnej wiedzy z gry. Chcemy, by dzięki nim - artbook'om, książkom źródłowym i komiksom, Wasz związek z grami był jeszcze silniejszy. - Jeremy Atkins.

STRONY PROMOCYJNE:

Dragon Age: The World of Thedas 1 Dragon Age: The World of Thedas 2 Dragon Age: The World of Thedas 3 Dragon Age: The World of Thedas 4 Dragon Age: The World of Thedas 5 Dragon Age: The World of Thedas 6

T

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież